Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G
Blauwkleurig Hollands tegeltableau 17e-18e eeuws met 16 tegels, gelegd op plaat(restauraties) 52x52cm. Cond:G
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G
Antieke Engelse voorlader, 18e-19e eeuw, gemerkt Tower 1853. 136 cm. In goede staat.
Met graveerwerk versierd zilveren pijpcomfoor, 835/000, met roodkoperen inzetbak op zwart basement rustend op 4 ivoren pootjes 835/000 jl: V:1855. MT J.Mulder Amsterdam. 16,5x13,5x13 cm Cond:R
Fraaie gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand, voorzien gravure bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x20 mm. ca. 4,1 gr.
Ei-hanger, zilver, Fabergé stijl. Ei-hanger versierd met paars en groen emaille, zirconia's en parel. 32x16mm. Nieuw
Antiek zilveren beursbeugel, 835/000, halfrond met parelrand, bijzonder gekeurd met de Franse Haan ( Franse Keizerrijk 1812-1813) MT.: Johannes v/d Berg Schoonhoven. 6x3,5cm ca 13 gr. Cond.: G
Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.