This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

5 Porseleinen figuren
Result: 90 EUR

Vijd oude porseleinen figuren, danseressen, Sitzendorf, Unterweissbach, minimale beschadigingen10-23cm. Cond:R/G

9 Imari borden
Starting price 180 EUR

Set van 9 18e-19e eeuwse Japans porseleinen borden met tuindecor, en geschulpte omranding 21,5cm Cond:G

Imari theeservies
Result: 30 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

Eiken Renaissance kast
Starting price 1.500 EUR

Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.

Gouden broche
Result: 400 EUR

Bijzondere fraai gemaakte gouden broche met diamanten,585/000. Broche, half rond gevormd met fraaie bloem en bandbewerking, bezet met veel diamanten. De bloem in het midden van de broche kan bewegen. ...

Lot sieraden met ivoor
Result: 60 EUR

Lot sieraden met ivoor, bestaande uit 4 ivoren kettingen met markiesvormige schakels voorzien van grote uitgesneden hangers met o.a. Boedha en paradijsvogels.

Grote zilveren kandelaar 5 lichts
Starting price 1.400 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

Marine, officiers sabel
Result: 220 EUR

Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G

Zilveren theepotje
Starting price 250 EUR

Fraai zilveren Art Deco theepotje,835/000, Hollands. Kleine bolle theepot aan de boven- en onderrand voorzien van een dubbele filetrand. De deksel is voorzien van een zwart houten knop en een handvat ...

Oorknoppen GG, witte steen
Starting price 80 EUR

Fraaie oorknoppen GG 585/000 met witte steen. Ovale oorknoppen met getorste rand met in het midden een fantasie geslepen ovale melkachtige witte steen gezet in sierlijke klauwpootjes. ø 10x15 mm, ca ...

Wortelnoten kistje
Starting price 90 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

Armband met barnsteen
Starting price 90 EUR

Armband zilver 835/000 met 6 barnstenen. Zilveren armband met 6 vierkante schakels met bol geslepen barnstenen, 22x22mm, Lengte 20 cm met veiligheidsketting. ca 39 gr

2 Delig zilveren servies
Starting price 250 EUR

Zilveren thee- en melkkan, 925/000, model Bonton met parelrand. De kannen zijn voorzien van houten handvat en de theekan met houten knop op de deksel. MT.: Kon. van Kempen en Begeer, Voorschoten. JL....

Wandklok
Starting price 100 EUR

Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R

6 Zilveren grapefruit lepels
Result: 35 EUR

Zes zilveren grapefruit lepels in originele cassette, Engels 925/000. Zes grapefruitlepels met speciaal gevormde bak, voorzien van een puntvormige steel. Lengte 15 cm. MT.: Angora Silver Plate Co, She...

Theekistje
Starting price 100 EUR

Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R

Klokkenstel
Result: 100 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal), 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm, scheur in beeld, verder in goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Starting price 550 EUR

Bijzonder fraai koffieservies, 835/000, Bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot met hengsel, allen versierd met parelrand, compleet met plated theelicht. Importeursteken: D.Aubert Den Haag. ...

Witgouden oorstekers met briljant
Starting price 1.250 EUR

Oorstekers, WG, royaal bezet met diamanten. Oorstekers, half om het oor, met over de oorsteker verdeeld 2 rozetten met briljanten versierd aan de randen met baquette geslepen diamanten. 1.03ct TW/VSI....

Gouden collier en hanger met maansteen
Starting price 350 EUR

Gouden collier, 585/000 met hanger, 375/000, met maansteen. Sierlijk plat koordcollier met fraaie ovale hanger van maansteen versierd met bloemen en sierlijke ornamenten aan de boven en onderzijde. V...

Witgouden ring smaragd briljant
Starting price 400 EUR

Prachtige grote rozetring WG 750/000 met smaragd en briljant. Ring met in het midden 12 rond gefacetteerde smaragden, ø 3 mm. Om de smaragden heen is de ring fraai bezet met 7 baquette en 17 briljant ...

Hollandse wortelnoten commode
Starting price 950 EUR

Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.

2 Antieke kraantjeskannen
Result: 25 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Schilderij, A. Le Comte
Result: 750 EUR

Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G