This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren botermes + eierlepel
Starting price 130 EUR

Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...

Zilveren pepermuntdoosje 1866
Starting price 110 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...

Zilver vergulde ring met amethist
Starting price 20 EUR

Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.

13 Zilveren servetbanden
Result: 65 EUR

Dertien zilveren servetbanden, 835/000, bestaande uit 7 servetbanden, diverse modellen en 6 vingerhoedringen. Voorzien van monogramgravures. Totaal ca 265 gr. Cond.: G

Zilveren schaar met ketting
Starting price 140 EUR

Schaar met zilveren grepen en jasseron ketting, 835/000. Een huishoudschaar met gekrulde zilveren benen voorzien van Biedermeier krulgravures. Aan de schaar zit een zilveren jasseronketting van 80 cm....

Lot zilveren sieraden met barnsteen
Result: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.

Zilveren vesta
Result: 30 EUR

Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G

Russische zilveren lepel
Result: 40 EUR

Russische zilveren lepel, 875/000, met fraai opgelegde 2 zijdige guirlandes, onbekend meesterteken. ca 26 gr. 14 cm. Cond.: G

Chatelaine
Result: 30 EUR

Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G

2 Zilveren pillendoosjes
Starting price 60 EUR

Twee zilveren doosjes, 800/000. Een zeshoekig gehamerd model met initialen E.M. met scharnier en een rond doosje met initialen WJW, met draaideksel.ø 5,5 cm en 6,0x6,0 cm Totaal ca 62 gr. Cond.: G

2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Starting price 40 EUR

Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...

3 Colliers met parel en kleursteen en zilveren slot
Starting price 85 EUR

Drie colliers met amethist, carneool en parels, voorzien van zilveren sluitingen. 40 en 42 cm.

Zes zilveren bestekdelen
Starting price 70 EUR

Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.

Zilveren schep met schip en vogels
Starting price 80 EUR

Fraaie zilveren lepel, 835/000, met zeilschip. Lepel met ajourgezaagde ovale bak met vogel en bloemdecor. Voorzien van korte uitgewerkte steel bekroond met een zeilschip. MT.: Herbert Hooijkaas, Schoo...

Zilveren ring
Result: 15 EUR

Elegante zilveren ring, 925/000, met grote zirconia. strakke ring met aan de bovenzijde een grote zirconia, 10 mm, in een 8 poots chaton. ø 57 ca. 4,0 gr.

Kralentas, zilv. beugel
Starting price 120 EUR

Grote kralentas met zilveren beugel, 800/000, Frankrijk. Een grote tasbeugel met ovale gefacetteerde schilden opgelegd. Voorzien van hangogen met jasseronketting. Met een grote kralentas versierd met ...

Zilveren kandelaar
Starting price 100 EUR

Zilveren kandelaar, 800/000. Slanke kandelaar met ronde voet, versierd met 3 parelranden. ca 120 gr. 8,5x18 cm. MT.: Balyan Cond.: G

Lot diverse sieraden
Result: 60 EUR

Groot lot met diverse sieraden, met o.a. witmetalen armbanden, rozenkwarts, lapis lazuli, ivoor en parelmoer

Zilveren brandewijnkom
Starting price 120 EUR

Zilveren brandewijnkom, 800/000, Duits. Fraai kommetje met opstaande rand voorzien van parel en geschulpte bewerking met op de bodem een voorstelling met fruit. Voorzien van sierlijke krulhengsels, bi...

Reiswekker
Result: 480 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

2 Zilveren sauskommen
Result: 300 EUR

Twee zilveren sauskommen met vaste onderschotel. Sauskommen met een Empire stijl rand, met fraaie krul oren met florale versiering. MT.: F. De Leeuw. Voorzien van een keur voor vreemde werken. 26x28x1...

Lot groene sieraden
Result: 70 EUR

Lot sieraden met jade, bestaande uit twee armbanden, een kralencollier en een hanger.

Staande klok
Starting price 1.200 EUR

Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...

Zilveren schep, Moses met de 10 geboden
Starting price 290 EUR

Grote uitgewerkte zilveren schep, 835/000, Grote fraai uitgewerkte schep met afbeelding van Moses met de 10 geboden. Versierd met putti's en dieren. Amsterdam jl.: B: 1886 ca. 188 gr. Cond.:G