Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.
Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G
Russische zilveren lepel, 875/000, met fraai opgelegde 2 zijdige guirlandes, onbekend meesterteken. ca 26 gr. 14 cm. Cond.: G
Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G
Twee zilveren doosjes, 800/000. Een zeshoekig gehamerd model met initialen E.M. met scharnier en een rond doosje met initialen WJW, met draaideksel.ø 5,5 cm en 6,0x6,0 cm Totaal ca 62 gr. Cond.: G
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G
Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G
Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen
Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G
Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G
Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G
Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.
Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G
Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.
Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm
Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G