Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekop coulissentafel in goede staat (geen tussenbladen) 74x120øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...
Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten schrijfbureau met groen-goud schrijfleer, omstreeks 1900, 8 lades, koperen beslag, 76x86x155cm Cond:G
Hollandse Barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm Cond:G
Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop nr 361.2/0 met stoffen lichaam, celluloid handen, slaapogen en oude kleertjes 46cm. Cond:G
Lundby poppenhuis, bungalow met 5 kamers diverse meubelen en accessoires 2e helft 20e eeuw in goede staat 39x68x28cm
Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G
Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...
Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G