This website uses cookies

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
3 1008
3

Result:

7.500 EUR

Sold
Chinese tegel, landschapsdecor 6040
Chinese tegel, landschapsdecor

Result:

6.000 EUR

Sold
Grote porseleinen vaas 6465
Grote porseleinen vaas

Result:

6.000 EUR

Sold
Engelse bracketklok, 6 bellen 3505
Engelse bracketklok, 6 bellen

Result:

4.350 EUR

Sold
Grote vaas 6467
Grote vaas

Result:

4.000 EUR

Sold
Groot bloedkoralen collier 5
Groot bloedkoralen collier

Result:

3.300 EUR

Sold
Zilveren dienblad 20
Zilveren dienblad

Result:

3.300 EUR

Sold
Engelse tafelklok, 8 bellen 3504
Engelse tafelklok, 8 bellen

Result:

2.900 EUR

Sold
Gouden collier met bloedkoraalhanger 8
Gouden collier met bloedkoraalhanger

Result:

2.800 EUR

Sold
Wortelnoten kabinet 4038
Wortelnoten kabinet

Result:

2.500 EUR

Sold
Duitse mahoniehouten secretaire 1820 4001
Duitse mahoniehouten secretaire 1820

Result:

2.250 EUR

Sold
Perzisch aquarel 1213
Perzisch aquarel

Result:

2.000 EUR

Sold
Boulle console klok 3531
Boulle console klok

Result:

2.000 EUR

Sold
Frans servies, J. Petie 6000
Frans servies, J. Petie

Result:

2.000 EUR

Sold
Zilveren olielamp 40
Zilveren olielamp

Result:

1.900 EUR

Sold
Schilderij, Willy Martens 1017
Schilderij, Willy Martens

Result:

1.900 EUR

Sold
Schilderij, Max Carlier 1015
Schilderij, Max Carlier

Result:

1.850 EUR

Sold
Schildpad klok met console en brons 3500
Schildpad klok met console en brons

Result:

1.850 EUR

Sold
Gouden hanger met bloedkoraal en parels 32
Gouden hanger met bloedkoraal en parels

Result:

1.800 EUR

Sold
2 Albums met ca. 5,25 KG zilveren munten 2728
2 Albums met ca. 5,25 KG zilveren munten

Result:

1.800 EUR

Sold
Betaaltafel, 18e eeuw 4017
Betaaltafel, 18e eeuw

Result:

1.700 EUR

Sold
Koppel pistolen 2129
Koppel pistolen

Result:

1.600 EUR

Sold
Tafelklok, apart uurwerk 3624
Tafelklok, apart uurwerk

Result:

1.500 EUR

Sold
Eiken schrijftafel 1890 met figuren 4007
Eiken schrijftafel 1890 met figuren

Result:

1.500 EUR