This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Tsuba
Starting price 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 in goede staat ø8cm.

Tsuba
Starting price 135 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 in florale vorm ø6cm. Cond.: G

Dienblad + wandkleed
Starting price 45 EUR

Twee delen antiek Chinees: 1x gesigneerd lakwerk presenteertablet met decor van kraanvogels 30x18,5x2cm. en 1x Chinese interieurvoorstelling op rol (zijde) geschilderd en geborduurd 90x40cm. Cond.: G

Reisikoon + kruis
Starting price 70 EUR

Russisch 19e eeuws reisikoon, triptichon, Maria met kind, en een bewerkt kruis. 9x14cm Cond Goed

2 Snuffbottles
Starting price 50 EUR

Twee oude Chinese snuffbottles: 1x bewerkt been en 1x bloedkoraal granulaat bewerkt met geisha's 20e eeuw 7-8cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G

2 Witte regalen
Starting price 270 EUR

Twee 18e eeuwse kerkelijke wandkastjes in originele kleuren. Gemaakt van hout, bewerkt met kronen en rozetten (overschilderingen) 52x60x25cm. Cond.: G

Ovale tafel, Empire
Starting price 150 EUR

Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.

Bronzen Italiaans figuur
Starting price 700 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G

Bronzen dame met vis
Starting price 135 EUR

Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G

Bronzen jongenshoofd
Starting price 90 EUR

Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.

Bronzen Chinees
Starting price 225 EUR

Bronzen Chinese man ca. 1930 ongesigneerd 24cm. Cond.: G

Boedha
Starting price 50 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw 17cm. Cond.: G

3 Glazen, Römer
Starting price 45 EUR

Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.

Groene vaas + schaal
Starting price 60 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G

Grote bokaal + glas
Starting price 35 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G

Karaf, duif
Starting price 50 EUR

Oude Franse Carl Faberge karaf met twee tortelduiven op de stop 40xø12cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Starting price 50 EUR

Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G

4 Delen ivoor en been
Result: 240 EUR

Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...

Chinese netsuke
Starting price 135 EUR

Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.

2 Aardewerk kruiken
Starting price 70 EUR

Twee Duitse Westerwald steengoed kruiken ca. 1880 Historisme: 1x grote klepkan met tinnen deksel (gesigneerd Pauson München) en 1x schenkkan met Renaissance decor 29-43cm. Cond.: G

2 Kop & schotels, Wenen
Starting price 90 EUR

Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.

Diverse delen miniatuur
Starting price 25 EUR

Zeven delen oud miniatuur porselein Duitsland: 1x schaaltje, 1x koffiekan, 2x kop&schotels, 1x kandelaar (Rosenthal), 1x duif (KPM) en 1x melkkannetje 1-9,5cm. Cond.: G

2 Majolica vazen
Starting price 70 EUR

Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G