Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Kavel zilver bestaande uit: tafelnummers (mist 1), 3 servetbanden, vingerdoekring, en een kandelaar (iets gedeukt) Cond.: R-G
Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm
5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...
Armband GG 585/000 met carneool. Fraaie schakelarmband met 8 ovale GG schakels voorzien van een gefacetteerde carneool. De armband is voorzien van een bakslot. Lengte 19 cm, Breedte 14 mm ca 17.4 gr
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave feuille en emaille wijzerplaat, gesigneerd Boulet a Verneuil 44x28x16cm. Cond.: G
Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met granaat. Ring met grote gefacetteerde ovale granaat, 20x10 mm, gezet in een fraai versierde GG zetrand. ø 54 ca 6.0 gr
Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen Japanse kutani vazen (gesigneerd). Decor van fijngeschilderde vogels, bloemen en goud. 31xø15cm. Cond.: G
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Monogram M.V.H. '91 (verso M.A. Goes van Dirxland), aquarel op papier, bosgezicht met bospad 35x25cm. Cond.: G
P.Renard 21e eeuw, havengezicht met figuren in de winter, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G