This website uses cookies

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Wandkandelaars, engel 2000
Wandkandelaars, engel
Starting price 475 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2001
2 Vuurvergulde kandelaars
Starting price 800 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2002
2 Vuurvergulde kandelaars
Starting price 800 EUR
Lampje met Pierrot 2003
Lampje met Pierrot
Starting price 275 EUR
Lampevoet 2004
Lampevoet
Starting price 220 EUR
2 Cloisonne vazen, Anabel 2005
2 Cloisonne vazen, Anabel
Starting price 850 EUR
2 Chinese bronzen vazen 2006
2 Chinese bronzen vazen
Starting price 350 EUR
2 Wandkandelaren 2007
2 Wandkandelaren
Starting price 400 EUR
Sold
Hanglamp, 3 kelkjes 2008
Hanglamp, 3 kelkjes

Result:

225 EUR

Chinese vaas met vogels 2009
Chinese vaas met vogels
Starting price 230 EUR
Hanglamp 2010
Hanglamp
Starting price 300 EUR
Cloisonne vaas 2011
Cloisonne vaas
Starting price 300 EUR
Tibetaans hoofddeksel, vogels 2012
Tibetaans hoofddeksel, vogels
Starting price 225 EUR
Empire kandelaren 2013
Empire kandelaren
Starting price 1.200 EUR
2 Olielampen 2014
2 Olielampen
Starting price 100 EUR
Scheermessen set 2015
Scheermessen set
Starting price 195 EUR
2 Kandelaren, 17e eeuw 2016
2 Kandelaren, 17e eeuw
Starting price 800 EUR
2 Kandelaars, figuren 2017
2 Kandelaars, figuren
Starting price 120 EUR
Sold
Kist, 19e eeuw 2018
Kist, 19e eeuw

Result:

1.050 EUR

Monstrans 2019
Monstrans
Starting price 120 EUR
Pronkvitrine, 19e eeuw 2020
Pronkvitrine, 19e eeuw
Starting price 125 EUR
2 Kandelaars, beelden 2021
2 Kandelaars, beelden
Starting price 90 EUR
2 Bronzen vazen 2022
2 Bronzen vazen
Starting price 400 EUR
Tafellamp met beeld 2023
Tafellamp met beeld
Starting price 120 EUR