This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Bestek, verzilverd?
Result: 35 EUR

Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G

Ring, Lapis Lazuli
No reserve price

Ring, zilver/verguld, 925/000 met Lapis Lazuli. Sierlijk opengewerkte brede ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, ø 16x10mm. Licht van kleur.. ø 56 ca 6.7 gr

Flex armband
No reserve price

Armband bestaande uit Valkenoogkralen. De 15 kralen,ø 14 mm, zijn geregen op elastiek.

Gesign. J. Altink
No reserve price

Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G

Barometer, 19e eeuw
No reserve price

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

7 Delen divers
Result: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G

Wortelnoten naaitafel
No reserve price

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Geldkist
No reserve price

-

42 Tegels
Result: 150 EUR

Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R

2 Delfts blauwe borden
No reserve price

Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
No reserve price

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

2 Vazen, 18e eeuw
No reserve price

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...

Delfts blauw bord, 18e eeuw
No reserve price

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

Kaststel
Result: 5 EUR

Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G

Broche Zilver met goudopleg
Result: 20 EUR

Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...

Unakiet collier
Starting price 10 EUR

Unakiet collier, jaspis variatie. Kralensnoer (4,5mm) rozerood met groen, verbonden met double ogen. Lengte 64 cm.

Malachietset
Result: 10 EUR

Malachietset, een verlopend snoer, 6-8mm, met 2 paar bijpassende oorknoppen. Lengte collier 60 cm.

2 Tijgeroogsnoeren
Result: 10 EUR

Tijgeroogsnoeren. 1x snoer 70 cm, kraal ø 9 mm en 1x snoer 65cm kraal ø 8 mm.

Ets, Hilmar Friedrich
Starting price 10 EUR

Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G

Gerda Rotermund
Result: 10 EUR

Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G

Ets, watermolen
Result: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G

Ets, kerk
Result: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, ets kerk 12x18cm. Cond.: G

Lamp
Result: 10 EUR

Oude Hollandse messing hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x51x54cm.

Barometer
Result: 20 EUR

Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.

2 Koperen kannen
Result: 10 EUR

Twee oude koperen kannen; 1x schenkkan gemaakt van een kanonskogel-huls anno 1944, bewerkt en 1x koperen ketel ca. 1900. Beide in goede staat 16-29cm.

Doos diversen
Result: 10 EUR

Doos divers o.a; vijzel, porseleinen en aardewerken vazen, bordje, schilderijtje etc.

Melk en suiker set op blad
Starting price 10 EUR

Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.

3 Wekkers
Result: 5 EUR

Drie oude reiswekkers, functies niet getest 6-7cm. Cond.: R-G

Leerdam vaas
Result: 15 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.

Aardewerk beeld, ree met jong
Result: 10 EUR

Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.

Chin. bord, 18e eeuw
Result: 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

3 Delen aardewerk
Starting price 10 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x vaasje Gouda plateel (chips), 1x doorbroken keramieken mandje, gesigneerd BVK Soest E. Viola (Cond.: G), 1x Makkumse kom, blauw decor (chip), 6-16cm. Cond.: R-G

5 Beelden, Blue Mountain
Result: 10 EUR

Vijf delen keramiek met blauw glazuur, Blue Mountain Canada, voorstellende steenbok, hertje, olifant, beer en een poes. 6-18cm., Cond.:G

3 Beelden, Blue Mountain
Result: 10 EUR

Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G

3 Vazen, Blue Mountain
Result: 10 EUR

Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G

3 Vazen, Blue Mountain
Result: 10 EUR

Drie grote keramieken schenkkannen met groen glazuur, Blue Mountain Canada. 27-31cm., Cond.:G

Aardewerk schenkkan
Starting price 10 EUR

Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G

Rosenthal voetbal-servies
Result: 10 EUR

Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G

Hengselschaal + 2 servetringen
Result: 15 EUR

Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U

Lot zilver
Result: 15 EUR

Lot zilver: bestaande uit o.a. 5 zilveren ringen, met o.a. een malachiet, een broche van een uitgezaagde rijksdaalder, een ketting en hanger met Amethist. Totaal gewicht ca 48,3 gr.

3 Zeeuwse knoppen
Result: 25 EUR

Broches, zilver, in de vorm van Zeeuwse knopen. 2 wat kleinere modellen in de vorm van een echt Zeeuwse knop, ø 25 mm en een wat uitgewerkter model met filigrain, mist een stukje, ø 33 mm. ca 24,5 g...

20 Kopeke 1904, Rusland
Starting price 15 EUR

Russisch zilveren munt 20 kopeke 1904 (C.II.B. = St. Petersburg), muntmeester AP= Alexander Redko, Tsaar Nicolaas II, Cond.: FR

J.J.C. Spohler, winter
Result: 15 EUR

Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G

Ets, D. Harting
Result: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Otto Herter, tekening
Result: 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G

Otto Herter, abstract
Starting price 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm.

Aquarel, Fiedler
Result: 15 EUR

Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G

Ets, Orientaals
Result: 15 EUR

Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R

Ets, Hulshof Pol
Result: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G

Ets, Hulshof Pol
Result: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G

5 Schilderijtjes, rijstpapier
Result: 15 EUR

Vijf Chinese schilderijen op rijstpapier ca. 1900 (beschadigd) 10x6,7cm. Cond.: M

Indonesische houtsnede
Starting price 15 EUR

Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G

Stadsgezicht Vermeer
Result: 15 EUR

G. Vermeer ca. 1920, olieverf op paneel, dorpsstraat met figuren 24x30cm. Cond.: G

2 Etsen kinderen
Starting price 15 EUR

Ongesigneerd?, ets of gravures, etsen of gravures van 2 kinderportretten 1e helft 20e eeuw. Niet uit de lijst geweest 11x8cm. en 15x10cm. Cond.: G

Ets, E. Valenga
Result: 20 EUR

E. Valenga? 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 16x13cm. Cond.: G

Religieus schilderijte
Starting price 15 EUR

Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R

2 Tinnen kannen
Result: 15 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Art Deco dekseldoos
Result: 15 EUR

Aparte Art Deco dekseldoos ca. 1920, waarschijnlijk aluminium met ponsnagels, deksel bewerkt 7,5x17,5x10,5cm. Cond.: G

3 Prenten Jugendstil stijl
Result: 50 EUR

Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G

Barometer
Result: 15 EUR

Notenhouten barometer ca. 1900 met snijwerk en paard in goede originele staat 48cm.

Barometer met strik
Result: 15 EUR

Antieke Jugendstil wandbarometer met Nederlands schrift in goede originele staat 52x20x6cm.

3 Deel divers
Result: 15 EUR

Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G

2 Toneelkijkers
Result: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G

Chinees kompas
Result: 15 EUR

Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G

Messing altaarstuk
Result: 20 EUR

Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.

Goud-weegschaal + bril
Result: 25 EUR

Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G

4 Diverse camera's
Result: 35 EUR

Vier diverse oude camera's; 1x Shanghai No. 32870, 1x Paxette electromatic Germany, 1x Canon autozoom 814 electronic en 1x Paillard B8 10-26cm. Cond.: R-G

Beddepan + ketel
Starting price 15 EUR

Roodkoperen beddepan en een zware gietijzeren heksenketel 18e-19e eeuw in goede originele staat 17x28cm. en 97cm.

Horecazilver
Result: 15 EUR

Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G

Schaal + Vaasje
Result: 15 EUR

Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G

Steen, 18e eeuw
Result: 15 EUR

Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G

4 Delen tin
Result: 15 EUR

Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G

Divers tin
Result: 15 EUR

Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G

Brander
Starting price 15 EUR

Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.

Emaille doosje
Result: 15 EUR

Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.

Koperen tonnetje
Starting price 15 EUR

Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G

Doos met bestek
Result: 15 EUR

Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G

Postzegels Spanje
Result: 25 EUR

Postzegelalbum met diverse zegels van Spanje, gestempeld.

Chinees postzegelboek
Result: 15 EUR

Oud Chinees postzegelboek (zonder zegels) in goede staat 6x25x20cm. Cond.: G

Speelgoed ezel
Result: 25 EUR

Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.

Garderobe
Result: 25 EUR

Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G

Grenenhouten stoel
Result: 15 EUR

Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G

Tapijt
Result: 15 EUR

Oud perzisch handgeknoopt tapijt briekrood/zwart/creme.groen in goede originele staat 150x103cm. Cond.: G

Klein Perz. bidkleedje
Result: 20 EUR

Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G

Houten boedha
Result: 15 EUR

Decoratieve oude houtgesneden boedha met stukjes spiegel ingelegd 20e eeuw 26x20x16cm. Cond.: G

Beeldje op wit marmer
Starting price 15 EUR

Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.

Houtsnijwerk
Result: 15 EUR

Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G

3 Glazen snuffbottles
Result: 30 EUR

Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G

Oude glazen bokaal
Result: 15 EUR

Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.

3 Karaffen
Result: 15 EUR

Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G

6 Gegraveerde glazen
Result: 15 EUR

Zes 19e eeuwse gegraveerde glazen met rankendecor in goede staat 11,5x12,5cm.

4 Delen glas
Result: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

4 Delen kristal
Result: 25 EUR

Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.

Karaf met cognac-glazen
Result: 20 EUR

Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G