Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Jan Toorop (1858 - 1928) ongesigneerd, ets op papier, religieuze voorstelling met figuren en stadsgezicht 20,5x14,5cm. Cond.: G
Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G
Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.
Drie delen Chinees porselein 19e eeuw (gesigneerd); 1x schotel met decors en hondje (Cond.: G), 1x schoteltje met decors en hondje (1mm. chip) en 1x dekseltje met floraal- en vlinderdecor (randschade)...
Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkom met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 5x11,5cm.
Antieke geëtste en gegraveerde kristallen jubileum kaasstolp compleet met onderschotel en met 835/000 zilveren knop voorzien van teks: 3 januari 1861-1886, 20xø25cm.
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Colliers, goud op zilver, met stenen. Een collier met in het midden 6 granaatachtige stenen, in diverse vormen en formaten. Bevestigd aan een figarocollier, met verlengstuk. Lengte 41-45 cm. En een c...
Kavels diverse oude penningen en medailles; 1x "Gold gab ich zu Wehr eisen nahm ich zu Ehr", 1x embleem Rieter Winterthur nr. 164336 R45 Suisse, 2x rijwielambleem, 1x sapeurs Pompiers Courage et Devou...
Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.
Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G
Zeven 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met bijzondere dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van een rennend paard, MT: Jan Kleyn Schoonohven anno 1785 en 1797, 835/000, ca.23mm.
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G
Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G
Halfronde antieke zilveren snuif-tabaksdoos met putti-voorstelling op deksel en ranken en fruitmotieven rondom, 835/000. MT.: Onduidelijk, 8x5x1.5cm., Ca. 45 gr.,
Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G
Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.
Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G
Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.
Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G
Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U
Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G
Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...
Engels 3-delig sterling zilveren tafelset; kannetje, mosterdpotje en strooier(H.: 10cm.). Rondom bewerkt 925/000, ca. 179gr. Breedte:9,5cm. Cond.: U
Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Vier dierfiguren doosjes: eend, varken, leeuw en olifant. Silver plated (verzilverd). L.ca.4cm., Cond.:U
Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G
Ring, GG 585/00 met zilver, met Saffier en Diamant. Ring jugendstilstijl, met aan de bovenzijde een vierkant organisch bewerkte kop. In het midden een ovaal geslepen blauw saffier in GG zetting gevat....
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U
Kristallen geslepen flacon met Engels zilveren deksel, 925/000, 7.5xø6cm., Cond.:U
Horloge, GG 585/000, Prima herenmodel. Rond horloge, mechanisch met lerenband. Functioneert.Totaal gewicht 29 gram
Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U
Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...
Broche GG 585/000. Antieke broche, ø 31 mm, bloemvorm met een bewerking van zeeuwse knopjes. Een grotere in het midden, veel bewerking eromheen en 8 kleinere knopjes op de uiteinden van de blaadjes. c...
Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G
Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.
Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.
Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M
Tien Chinees porseleinen voorspoed kralen 20e eeuw ø2,8cm. Cond.: G
Drie zilveren pillendoosjes van Buitenlandse makelij, 2e en 3e gehalte zilver, met filigrain bewerking op deksel en halfdedelstenen, ø3.5, 4 en 5.65cm., Cond.U
Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...
Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R
Art Deco ring WG, 585/000, met onyx en diamant. Ring met langwerpige bovenzijde met in het midden een Onyx waarin een diamant gezet is in een vierkante kast. Om de Onyx zit een bewerkte rand, 15x9 mm...
Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.
Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G
Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G
Hanger zilver, 925/000 met Lapis lazuli. Grote peervormige hanger, 55x33mm, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, 17,5x25mm. De rand om de steen is met ovale fantasie figuurtjes...
Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.
Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.
Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.
Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U
Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.
Verlopend snoer met kralen van Robijnzoisiet 6,6x14,0 mm, rond gefacetteerd.Lengte 44.5 cm, totaal 68.9 gr. Het snoer heeft geen sluiting.
Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd , volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het si...
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Porseleinen 19e eeuwse kom met twee decors. Handbeschilderd met voorstelling van figuren in landschap (ongemerkt) 7xø16,5cm. Cond.: G
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.
Prachtige grote goud-imari porseleinen kom met landschaps- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw 11xø28cm. Cond.: G
Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.
Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.
Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Ring GG 750/000 bezet met diamanten in trapezen en princess slijpsel. Strakke slagring met in het midden 2 rijen met princesgeslepen diamanten. in de band van de ring zitten diverse trapeziumgeslepen ...
Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G
Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...