This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Hanger GG Bloedkoraal rozet
Starting price 120 EUR

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

Schilderij, Eickelberg
Result: 270 EUR

Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G

Ets, Gunsdringer
Starting price 30 EUR

Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G

Gouache Varigotti v. Merwijk
Starting price 50 EUR

Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G

Zilveren rijgnaald
Result: 35 EUR

Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U

Diverse Trix rails
Result: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...

Ets, Willem de Zwart
Result: 35 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Result: 40 EUR

Auramova Anna, olieverf op linnen, "Tractor" 25x35cm. Cond.: G

Stoom-machine
Result: 110 EUR

Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G

Verzameling Bosnië
Starting price 40 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

Marilyn Monroe
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw (in de stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier, portret van Marilyn Monroe 100x90cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, tafelstuk
Result: 80 EUR

Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.

2 Zilv. kaasduimen
Starting price 25 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

Diverse ansichtkaarten
Result: 45 EUR

Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Result: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

Koffiemolen
Result: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

Ring GG Granaat
Result: 60 EUR

Ring GG 585/000 met ovale Granaat. Ovaal gegraveerde bovenzijde met daarin een ovale granaat, ø 7x10 mm, met mooie stukken bevestigd aan de band. ca 3,5 gr. ø 56

Ets, D. Harting
Result: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Westerwald wandreliëf
Starting price 150 EUR

Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G

2 Chinese borden
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor in goede originele staat ø21cm.

Zilveren naaldenkoker
Result: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

Gesign. N. Roosenboom
Result: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Corneille
Starting price 40 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

6 Kop&Schotels
Result: 450 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G