This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Jaarpendule
Result: 25 EUR

Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G

Div. Franse vazen
Result: 200 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.

Mahoniehouten bureau
Result: 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Perz.achterglasschildering
Starting price 100 EUR

Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Starting price 40 EUR

Stoinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 30x40cm. Cond.: G

Vitrinekast
Starting price 1.000 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...

Ankone, Buurse beek
Result: 200 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G

Klok
Result: 100 EUR

Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G

Empire pendule
Starting price 1.700 EUR

Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G

2 Vazen, 18e eeuw
No reserve price

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

Chinese gele schotel
Result: 800 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Friese staartklok
Starting price 500 EUR

Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.

Kruis
Starting price 20 EUR

Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G

18 Duitse munten
Result: 50 EUR

18 Diverse zilveren Duitse munten

Märklin 8717, 8226, 8721, 2x8740
Result: 40 EUR

Vijf wagons van Märklin, Z spoor, in nieuwstaat in verpakking. Modellen 8226 (leuke), 8717, 8721 en 2x 8740.

Wim Bos havengezicht
Result: 120 EUR

Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G

Märklin mini-club 8853
Result: 20 EUR

Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.

Steiff Pekinees
Starting price 40 EUR

Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.

Pop, jongen
Result: 190 EUR

Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.

Gerard 't Hart
Starting price 400 EUR

Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G

Ivoren Chinese man
Result: 800 EUR

Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.

Meissen putti
Result: 350 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G

Indonesische houtsnede
Starting price 30 EUR

Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G

Ca. 1150 zegels, Engeland
Result: 25 EUR

Postzegelalbum met ca. 1150 zegels Engeland, gestempeld.