Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Stoinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 30x40cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G
Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.
Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G
Vijf wagons van Märklin, Z spoor, in nieuwstaat in verpakking. Modellen 8226 (leuke), 8717, 8721 en 2x 8740.
Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G
Märklin mini-club 8853, Z spoor. Electro loc. Nieuw in originele verpakking.
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.
Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G