This website uses cookies

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Cloisonne kistje
Starting price 90 EUR

Verzilverd bierpulletje
Result: 45 EUR

Kleine 19e eeuwse gegraveerde plated bierpul met monogram en jaartal 1884 9x10xø7cm. Cond.: G

Dienblad met hengsel
Result: 40 EUR

Jugendstil schaal met hengsel ca. 1900 van messing met geslepen glazen binnebak in zeer goede staat (chips glas) 8xø25cm. Cond.: R-G

Kruitvuller
Result: 35 EUR

Amerikaanse kruithoorn 19e eeuw bewerkt met Eagle en US 24x10x8cm. Cond.: G

Koperen ketel op comfoor
Starting price 30 EUR

Roodkoperen ketel op comfoor (gerepareerd) ca. 1900 36x18x25cm. Cond.: G

Paardehaam
Result: 50 EUR

Paardehaam ca. 1900 van hout, leder en met koperen bellen en beslag. In originele staat 100x53x17cm. Cond.: G

Metalen vogelkooi
Starting price 40 EUR

Zeldzame 19e eeuwse dubbele vogelkooi in goede originele staat 44x67x32cm. Cond.: G

Olielampje + schoorsteen
Starting price 160 EUR

Delfts keramieken petroleumlamp met bronzen voet ca. 1890, molendecor 41xø10cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Result: 50 EUR

Majolica hangpetroleumlamp ca. 1880 Historisme met bloemen- en vogeldecor op reservoir ca. 56xø40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Result: 70 EUR

Historisme hang petroleumlamp ca. 1880 met rocaille en bloemendecor, groenglazen kap 56xø40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Result: 50 EUR

Jugendstil hangpetroleumlamp ca. 1900 met zweepslag bloemenmotief op lamp, originele kap 56xø40cm. Cond.: G

Crucifix
Starting price 60 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm. Cond.: G

Design lamp
Result: 25 EUR

Kapspiegeltje 1860
Starting price 30 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kapspiegeltje met twee lades in redelijke staat 55x20x44cm.

Wijwater emmer
Result: 70 EUR

Heilige staf
Result: 30 EUR

Afrikaans masker
Starting price 40 EUR

Vaas, 19e eeuw
Result: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen siervaas, ca.1880, met waterlelie- en eenden decor. In goede staat. 43xø19cm,