This website uses cookies

45. Juliveiling 2020

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4000
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Result:

5.000 EUR

Chinese Fam. Rose stapeldoos 7544
Chinese Fam. Rose stapeldoos
Starting price 250 EUR
Porseleinen jachthond 6082
Porseleinen jachthond
Starting price 100 EUR
Sold
Sideboard met glazen deuren 4013
Sideboard met glazen deuren

Result:

350 EUR

Sold
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht 1284
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht

Result:

120 EUR

Sold
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand 1301
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand

Result:

140 EUR

Sold
2x Japans of Chinees porselein 7561
2x Japans of Chinees porselein

Result:

50 EUR

Sold
2x Porseleinen figuren 6099
2x Porseleinen figuren

Result:

70 EUR

Sold
Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

Result:

350 EUR

Sold
Tiffany horloge 550
Tiffany horloge

Result:

200 EUR

Sold
Antieke Delftse tegel 6116
Antieke Delftse tegel

Result:

80 EUR

Sold
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter 1318
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

Result:

100 EUR

Oude Chinese plaquette 7569
Oude Chinese plaquette
Starting price 700 EUR
Serie Charles Dickens borden (5x) 6133
Serie Charles Dickens borden (5x)
Starting price 50 EUR
Sold
Prachtige gestoken voltaire stoel 4047
Prachtige gestoken voltaire stoel

Result:

150 EUR

2x Terracotta wand sierschotels 6150
2x Terracotta wand sierschotels
Starting price 30 EUR
4-Laden commode, Louis Philippe 4064
4-Laden commode, Louis Philippe
Starting price 250 EUR
Bowlpot, 1930 6167
Bowlpot, 1930
Starting price 40 EUR
Sold
T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

Result:

120 EUR

2 Zilveren ringen 567
2 Zilveren ringen
Starting price 45 EUR
Sold
A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

Result:

50 EUR