Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Massieve zilveren visschep, 833/000, met een schep voorzien van gegraveerde acanthusbladeren, bevestigd aan een ivoren greep. MT.: J.helweg, Amsterdam jl.: H:1842. 27 cm. totaal ca 157 gram. In goede ...
Kralentas met zilveren papegaaienbeugel en rokhaak beiden versierd met graveerwerk. Vermoedelijk Adrianus Verroen, Schoonhoven, eind 18e eeuw. In goede staat 18x43cm.
Cassette met zilveren gembercouvert, 833/000. Couvert met een lepel en vork voorzien van een deels getorste steel en versierd met graveerwerk. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.:D:1888. 19 cm,...
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, aan de bovenzijde voorzien van een getrembleerde bewerking. de randen zijn voorzien van een ribdecor. MT.: A. van der Sluijs, Schoonhoven, jl.:Z:1859. 13x8x2,5cm.ca 108 g...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Vijf diverse Chinees porseleinen kopjes. Drie stuks Amsterdams Bont, haarlijnen. Twee stuks Imari met zotjes, goed. Afmeting: Ø 6,4 - Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.
Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een strijdwagen met 4 paarden, MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988, 7x3x4cm, en een stoommachine met figuur, MT.: Menegatti FLLI Vicenza, 1949-2008. 5x3x6cm. T...
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Vier delen kristal met zilver, met een zoutvaatje op zilveren voet, enkele chips, een mosterdpotje met zilveren deksel, een theebus, wat scheef, met zilveren voet en deksel met kraag en een 2 kleuren ...
Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.
Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Fraai geëtst geslepen kristallen kelkglas op 835/000 zilveren poot. Met floraal gedreven afbeeldingen. Afmeting: 7 x 15 cm. In goede staat.