Friese draadglas theebus met 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand en idem dop met parelrand. Mr. P.J. Bierenbrootspot & J.P. v.d. Starre-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 12 cm.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...
Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse houten gepolichromeerde grote vogelkooi met opschrift Vogel-Vreugd. Afmeting: 70 x 52 x 29 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Antieke Islamitische benen plaquette met afbeelding moskee + tekst. Afmeting: H 12 x B 10 cm. In goede staat.
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.