This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Verzameling Cabinet Cats
Starting price 100 EUR

Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur
Result: 150 EUR

Groot antiek Duits porseleinen figuur. Officier in vol ornaat. Sabel stukje afgebroken. Gemaakt door Frankenthal. 1762 - 1797. Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.

Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum'
Starting price 80 EUR

Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

Figurengroep 'Valsspelers'
Result: 30 EUR

Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Engelse commode
Result: 225 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten vijf-laden commode met messing ringbeslag. Afmeting: 103 x 98 x 47 cm. In goede staat.

4-Laden commode, Louis Philippe
Starting price 250 EUR

Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.

Secretaire
Result: 130 EUR

Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.

3x Deens porselein
Starting price 100 EUR

Drie delen Deens porselein. Royal Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Puppy teckel, goed. Bruine beer, goed. Maria beeldje, goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

2x Fayence wandborden, 1900
Starting price 30 EUR

Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Majolica dekselschaal
Starting price 60 EUR

Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.

Franse commode met marmeren blad
Result: 200 EUR

Franse Louis Quinze-stijl notenhouten commode met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 83 x 51 cm. In goede staat.

2x Italiaanse stoelen
Starting price 150 EUR

Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

Halve-maan tafel
Result: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met jalouziedeurtjes. Afmeting: 75 x 70 x 33 cm. In goede staat.

Engelse ladencommode
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Amelander ? vitrinekast
Result: 70 EUR

Antieke Amelander ? vitrinekast met briefpanelen en oude bierverf. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 175 x 92 x 36 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Starting price 150 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen
Result: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.

2x Terracotta wand sierschotels
Starting price 30 EUR

Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Eiken gebogen commode
Result: 135 EUR

Hollandse eikenhouten gebogen Barok-stijl commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Eiken 4-laden commode
Starting price 150 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen schaal
Starting price 60 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.

8-Delig theeservies
Result: 40 EUR

Tsjechisch Art Deco koffieservies. Circa 1930. Theepot tuit beschadigd, los erbij. Melk + suiker en zes kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig olie & azijnstel
Starting price 40 EUR

Groot drie-delig porseleinen olie en azijn-stel met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Grote Zuid Europese tegel
Starting price 80 EUR

Grote zware Zuid Europese tegel in lijst. 20e Eeuw. Onduidelijk gesigneerd. Vesting aan de kust. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.