This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Spiegel met console
Starting price 200 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.

Japanse schotel ø 39,5 cm.
Result: 45 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Result: 200 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

3x Chinese gemberpotten
Result: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

3x Koperwerk
Starting price 50 EUR

Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.

Zilveren pennenbakje
Result: 140 EUR

Ovaal zilveren pennenbakje, 925/000, met geschulpte opstaande rand. Op de bodem versierd met krullen en een cartouche voorzien van gravure. MT.: Onduidelijk, London jl.:S: 1893. 20x7x1,2cm. ca 71 gram...

2 Zilveren serveerlepels
Result: 70 EUR

Twee zilveren serveerlepels, 833/000, met een peervormige bak en een steel met waaierpatroon. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten. 20 cm. ca 108 gram. In zeer goede staat

Gouden ring met turkoois
Result: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een ovale zetkast voorzien van een getorste rand bezet met een ovale cabouchon turkoois. Grootte kop 18x14mm. ø56. ca 4,8 gram. In goede staat

3 Ringen
Starting price 120 EUR

Drie ringen, 333/000, met diamant. 3 Fijne fantasieringen bezet met een singelcut geslepen diamantje. ø 49, ø 58 en ø 59. totaal ca 2,5 gram. In goede staat

Zilveren roomlepel
Result: 40 EUR

835/000 Zilveren roomlepel met ronde bak, deels getorste haaksteel en fraai floraal gegraveerd heft met vogel. Schoonhoven. Anno J 1893. Afmeting: 11,5 cm. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.

3x 19e Eeuwse Imari borden
Result: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Result: 450 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Boheemse glazen wandlamp
Result: 160 EUR

Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.

3x Antieke kraantjeskannen
Result: 60 EUR

3x Antieke tinnen kraantjeskannen. Eerste helft 19e eeuw. Barok, Empire-stijl. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

Antiek theekastje, 1915
Result: 70 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Oude/antieke Yixing trekpot
Starting price 100 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.

Celadon vaas
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.

Antieke eiken eettafel, 1920
Starting price 80 EUR

Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.

Frans kastje van rozenhout
Starting price 300 EUR

Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Result: 700 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.

3x Italiaanse vergulde stoelen
Result: 60 EUR

Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Witgouden ring met tanzaniet
Result: 990 EUR

Witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rechthoekig gefacetteerde tanzaniet, 1,95 ct, gezet in een vierpootchaton met aan weerskanten voorzien van een briljant geslepen diamant...

Chinese Familie Rose kom
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.

Chinese kom met zwart glazuur
Result: 160 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.

Franse tazza, 19e eeuw
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Franse tazza met handbeschilderd porseleinen stam en compositie metalen schaal + voet. Haarscheur onder bevestiging. Afmeting: 19 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

5x Japans porselein
Starting price 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

19e Eeuws antiek gestoken tafel
Starting price 150 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Treef
Starting price 90 EUR

Zilveren miniatuur treef met lange gegraveerde steel met draagring en ophanghaak, vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas
Starting price 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

Antieke tabakspijp
Result: 80 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.

Chinese plaquette + kamerscherm
Starting price 30 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

8-Kantige vitrine, groot model
Result: 350 EUR

Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.

Antiek Drents kabinet
Starting price 450 EUR

Antiek Drents kabinet van eikenhout. Circa 1820. Met messing ringbeslag. Geheel staand op taps toelopende poten. Kop van het kabinet is voorzien van mooi snijwerk. Afmeting: 244 x 162 x 52 cm. In goed...

Perzisch kleed, 190 x 130 cm.
Result: 140 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal, aardetinten + blauw. Afmeting: 190 x 130 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 205 x 146 cm.
Result: 100 EUR

Mooi Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw. Afmeting: 205 x 146 cm. In goede staat.

2x Engelse lucifersstrijkers
Starting price 50 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

Zandstenen leeuwekop
Result: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren tafelbel, 1872
Starting price 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...

Chinese bronzen wierookbrander
Result: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.

Zilveren suikerschep + roomlepel
Result: 90 EUR

835/000 Zilveren suikerschep, lengte: 12 cm. en een 835/000 zilveren roomlepel, lengte: 11 cm. Met fraaie stelen, zogenaamde Friese krul. Mr. Bijkamp & Co. -Steenwijk. Gewicht: totaal circa 36 gram. I...

Verdeelschaal op dienblad
Starting price 50 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.

Gucci horloge
Result: 100 EUR

Gucci dameshorloge, model 3600, quarts, met stalen band voorzien van vlindersluiting. In originele doos. In goede staat

2x Art Deco boekensteunen
Result: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Atleet
Result: 75 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Set boekensteunen, Zittende beren
Starting price 100 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Result: 70 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Konijn
Result: 100 EUR

Bronzen konijn op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.