18e Eeuwse Delftse Fayence fruitschaal met gecontourneerde omranding. Gesigneerd A. K. (A. Kruiswijk). Met floraal/figuren decor. Drie chips. Afmeting: 11 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.