Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een ovale zetkast voorzien van een getorste rand bezet met een ovale cabouchon turkoois. Grootte kop 18x14mm. ø56. ca 4,8 gram. In goede staat
Drie ringen, 333/000, met diamant. 3 Fijne fantasieringen bezet met een singelcut geslepen diamantje. ø 49, ø 58 en ø 59. totaal ca 2,5 gram. In goede staat
835/000 Zilveren roomlepel met ronde bak, deels getorste haaksteel en fraai floraal gegraveerd heft met vogel. Schoonhoven. Anno J 1893. Afmeting: 11,5 cm. Gewicht: circa 16 gram. In goede staat.
835/000 Zilveren suikerschep, lengte: 12 cm. en een 835/000 zilveren roomlepel, lengte: 11 cm. Met fraaie stelen, zogenaamde Friese krul. Mr. Bijkamp & Co. -Steenwijk. Gewicht: totaal circa 36 gram. I...
Lot zilver, 835/000, met een gecontourneerde tasbeugel met graveerwerk en een ketting, 3 theelepels en een vork en lepel, Haags lofje. MT. Gerritsen en van Kempen, Zeist. 11-21cm. ca 160 gram. In goed...
Duitse 800/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, omgeslagen bovenrand met kabels. Wilhelm Binder - Schwäbisch Gmund. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 35 gram. In goede staa...
835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak met schenktuit. Lengte: 14 cm. Anno 1857. En een 835/000 zilveren klontentang met een lengte van 13 cm. Mr. W.H. Woortman-Amsterdam. Anno S 1852. Reparatie...
Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bolletjes langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.
Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.
Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.
W. van Smorenburg. 1878 - 1918. Pendant. Twee Hollandse plasgezichten met figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11 x B 15 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1806 - 1941. Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Jan Hoowij. Hengelo 1907 - California 1987. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.
Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.
Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.
Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.