Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling naar Macke. Figuren bij Bodensee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 39 cm. In goede staat.
Voorsnijcouvert met zilveren grepen, 800/000, voorzien van geconturneerde heften. 26-32cm. In goede staat
Geelgouden creolen, 750/000, met diamant. Zware klapcreolen aan de voorzijde bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Breedte 3,5mm, ø 13 mm. totaal ca 4,4 gram. nieuw
Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...
Lot met 2 horloges, één groot rond model, Oozo, met lederen band. en een rechthoekig horloge, double, Milus, met leren band. In redelijk goede staat
Stopwatch, USSR, mechanisch. Marathon, 18 jewels. ø 5,5cm. Werkend. In goede staat
Lot met 3 heren horloges, allen mechanisch, Kelton, Plato en Tosca. Voorzien van leren of rubberen band.
Sierlijke geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met staafjesschakel met witgouden verbindingstukjes en in het midden een geelgouden element met witgouden W-vormig element bezet met 2 briljan...
Zilveren koektrommel met onderzetter, 833/000, Rechthoekige koektrommel met scharnierend deksel voorzien van parelrand, MT.: J.W. Spiegeler, Amsterdam, jl.: u: 1871 met winkelmerk: H.W.v. Loon. Geplaa...
Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
M.C. Middelhoek. 1898 - 1986. Fries dorpsgezicht met koeien in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met fixoflex band met goud. Plato horloge met een ronde kast, ø 32 mm, met cremekleurige wijzerplaat voorzien van datumaanduiding. Mechanisch, werkend. Bevestigd aan een r...
Geelgouden heren horloge, 750/000, met leren band. Horloge met vierkante kast, creme kleurige wijzerplaaat met datumaanduiding. Merk Omega. Mechanisch Voorzien van gravure aan de achterzijde van het h...
Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.
M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Ronde glazen serveerschaal met verdeelvakjes geplaatst in een zilveren ronde houder op 6 bolpootjes. Birmingham 34x42x5cm. MT.: Alexander Clark & Co, Birmingham, jl.: U:1937. Minimale chip, in zeer go...
Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...
Roodgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede roodgouden ring met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. Breedte 9 mm. ø 54. ca 12,9 gram. Winkelverkoopprijs € 4450,-. Nieuw
Brede double gevlochten armband met bakslot en veiligheid. breedte 18 mm, lengte 19 cm. In goede staat