Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een ring met geklemd tussen de band een briljant geslepen diamant, ca 0,15ct fancy brown, P. Aan één kant in de band zijn 3 kleine diamanten, totaal ca 0,02 ct. ...
Handgemaakt zilveren soezenmand, 900/000, rond model met gezaagde bewerking geplaatst op een ronde ring. Met grepen gemaakt uit voluten. Voorzien van restauratie. 30x24x14cm. ca 515 gram. In goede sta...
Zilveren kovsch, 84 zolotniks, voorzien van vergulding, deels met emaille versiering in wit grijs en rood. 14x7x7cm. ca 147 gram. In zeer goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Portret jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In goede staat.
Twee bijbels met zilveren slot. Twee bijbels, Het nieuwe testament, met zilveren sloten met graveerwerk. MT.: Onduidelijk, jl.: E: 1839, r:1876. 2x 13,5x8x5cm.In goede staat
Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Dameshorloge met een ronde kast, ø 18mm, voorzien van een lunette bezet met singlecut geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,61 ct. Merk...
Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model met een opgesoldeerde filetrand. De schaal is voorzien van een hamerslag bewerking. MT.: C.F.Wewer Schoonhoven jl.:T:1929. 31x23x7,5cm. ca 420 gram...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een rail met baguette geslepen diamanten, verlopend in breedte met in het midden van de ring een rechthoekige zetkast met 5 baguette geslepen d...
Voorsnijcouvert met zilveren grepen, 800/000, voorzien van geconturneerde heften. 26-32cm. In goede staat
Twee zilveren lepels, 833/000, één 18e eeuwse zilveren lepel met ronde bak en een steel met perkamentrol, Enkhuizen. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure: "uit dankbaarheijt 1772". 17...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, Frans, met romeinse cijfers en een bewerkte achterzijde met floraal decor. Voorzien van gravure op het zilveren stofdeksel, L.E.L. June 3 rd 1892. ø 37 mm. In goede staat
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...
Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met haan decor + Chinees teken. Afmeting: 5,5- 17 cm ø. In goede staat.
Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...