Glazen vazen, plaquetten en presse-papier o.a; Leerdam en Copier Cond.: G
Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.
Grote zeldzame kristallen schaal op losse voet, geheel geslepen. Midden 20e eeuw. Bovenschaal heeft 2 chipjes verder gaaf 25xø27cm.
3 Delen Delft 30-er jaren. Schenkkan, koektrommel en suikerpot. Koektrommel met haarscheur. kan en suikerpot met chip.
4 Bekers van koninklijke jubilea o.a; Huwelijk Juliana-Bernhard, geboorte Prins Willem Alexander en Beatrix-Claus ca. 9cm.
Kan, koffiepot, bierpul en dekseldoos van steengoed. Gemerkt Reinhold Merkelbach Grenzhausen. Rijnland 20e eeuw.
Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U
4x Duits keramiek van Waechtersbach o.a; Art-Deco suikerpot met onderschotel (kleine restauratie) en een aparte volkskunst beker.
Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.
2 Duitse steengoed kannen met tinnen deksels omgeving Westerwald, gemerkt. 1x met restauraties.
18e Eeuwse Delfts blauwe aardewerk schotel. handbeschilderd met ruiter te paard. Bord is bovenin gelijmd. 7xø31cm.
2 Duitse steengoed pullen, gemerkt Oeslauer en Goebel. 2 Mosterdpotjes Düsseldorfer Senf.
Antieke porseleinen vaasje met opgelegde versieringen van druivenranken 11xø9cm. Aardewerken bierpul van 0,25L met opdruk van drinkebroers 13x12x8,5cm. Beide van Villeroy & Boch Mettlach.