This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

3 Delen kristal
No reserve price

3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G

Glazen vazen en plaquetten
Starting price 25 EUR

Glazen vazen, plaquetten en presse-papier o.a; Leerdam en Copier Cond.: G

Kristallen karaf
Starting price 60 EUR

Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.

Kristallen schaal op voetstuk
Starting price 120 EUR

Grote zeldzame kristallen schaal op losse voet, geheel geslepen. Midden 20e eeuw. Bovenschaal heeft 2 chipjes verder gaaf 25xø27cm.

Kristallen tafelset
Result: 40 EUR

Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Result: 30 EUR

13 Delen oud glas waaronder messenleggers, karaffen en schaaltjes. Sommige met schade. Cond.: R

2x Kristal
Starting price 20 EUR

2 Delen kristal. 1x Kristallen ijsemmer met verchroomde rand en hengsel 22xø11cm. 1x Kristallen geslepen bloemvaas, met lichte randschade aan de voet 16xø13cm. Beide 20e eeuws.

3 Delen Delft
Starting price 15 EUR

3 Delen Delft 30-er jaren. Schenkkan, koektrommel en suikerpot. Koektrommel met haarscheur. kan en suikerpot met chip.

4 Bekers
Starting price 10 EUR

4 Bekers van koninklijke jubilea o.a; Huwelijk Juliana-Bernhard, geboorte Prins Willem Alexander en Beatrix-Claus ca. 9cm.

3 Kannen en 1 dekseldoos
Starting price 80 EUR

Kan, koffiepot, bierpul en dekseldoos van steengoed. Gemerkt Reinhold Merkelbach Grenzhausen. Rijnland 20e eeuw.

Aardewerken schaal
Starting price 10 EUR

Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U

4x Duits keramiek
Starting price 25 EUR

4x Duits keramiek van Waechtersbach o.a; Art-Deco suikerpot met onderschotel (kleine restauratie) en een aparte volkskunst beker.

Kanton vaas
Starting price 300 EUR

Kapitale Japanse Kantonese vaas ca. 1900 Rondom beschilderd met krijgers te paard. Rand/kraag van de vaas is gelijmd en gerestaureerd 92xø35cm.

2 Duitse steengoed kannen
Starting price 40 EUR

2 Duitse steengoed kannen met tinnen deksels omgeving Westerwald, gemerkt. 1x met restauraties.

Delftse schotel
Result: 100 EUR

18e Eeuwse Delfts blauwe aardewerk schotel. handbeschilderd met ruiter te paard. Bord is bovenin gelijmd. 7xø31cm.

2 Pullen + 2 Mosterdpotjes
Starting price 20 EUR

2 Duitse steengoed pullen, gemerkt Oeslauer en Goebel. 2 Mosterdpotjes Düsseldorfer Senf.

Antieke wijnkan
Starting price 40 EUR

Antieke porseleinen vaasje met opgelegde versieringen van druivenranken 11xø9cm. Aardewerken bierpul van 0,25L met opdruk van drinkebroers 13x12x8,5cm. Beide van Villeroy & Boch Mettlach.

Figuur met bergkristal
Starting price 220 EUR

Interessante tafel decoratie, 2e helft 20e eeuw,metaal in de vorm van een vogelfiguur met lange snavel,op één poot met 3 klauwen, ogen van 2 ametisten, staand op een onregelmatige bergkristal, op plex...

2 Beeldjes met bakjes
Result: 45 EUR

2 Porseleinen figuren met een bakje 20e eeuw. 1x Zittende jongeman gemerkt met een kroontje en een "Z" (Duits, vermoedelijk Dresden). 1x Zittende vrouw gemerkt met een kroontje en een "Z" (Duits, verm...

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Starting price 100 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

2 Porseleinen beelden
Starting price 120 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Porseleinen groep, kinderen
Starting price 180 EUR

Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Starting price 100 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.