Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1952. Jongen met geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 135 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Aat Veldhoen. 1934 - . Indonesische man. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 47 x B 32 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1978. 1940 - . Nr. 4/80. Tears on Kennedy's coffin. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 43 cm. In goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Tjomme Edzard de Vries. 1908 - 1975. Stadsgezicht Utrecht 1944. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.
H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Frank Roth. Ingekleurde ets. Duitse School. Winterlandschap. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Mooie witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband met harpvormige schakels, verbonden door middel van pennen, bezet met 22 briljant geslepen diamanten, ca 1,1 ct, voorzien van een bakslot met...
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén oude haarlijn. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schalen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gecontourneerd. China of Arita Japan. Afmeting: 5 x ø 15,2 cm. In goede staat.
Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.
J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Kavel met 14 munten van 1 Gulden; 1907, 1914 en 1922 t/m 1944A.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Quan Yin op Indische olifant. Afmeting: 16 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen odeurflacon met mooie beschildering voorzien van een gouden kraag en rand. 585/000. fraai versierd met getrembleerde bewerking. ø29x79mm. Rond 1900. In goede staat
Cassette met groot zilverenbestek, 925/000, model Hollands Glad, met 8 tafellepels, 7 -vorken en 8 -messen met zilveren heft, 9 vismessen en 8 visvorken, 8 dessertlepels, 8- vorken en 8 -messen met zi...
Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een kop voorzien van een geschulpte rand versierd getorste bewerking, bezet met een camee. Groote kop 19x16mm. ø 55. ca 4,4 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met schelpcamee. Ring met grote ovale zetrand met getorste bewerking bezet met een fraai gesneden schelpcamee met voorstelling van een dame, 30x22mm. ø 55, ca 13,6 gram. In g...
Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotje decor. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur vleugel, 900/000, met horloge. Vleugel versierd met guirlandes en graveerwerk, voorzien van monogram en toetsen uit been. Onder de klep zit een zakhorloge, met witte emaille wijzerp...
H. van Langen. 1874 - 1964. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. Scheur. In matige staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.
Kavel met 7 schaalmodellen waaronder 1 vrachtwagen. Diverse condities.
Zeven oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.
Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl vrouwen figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese ijzeren boeddha in lotushouding. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Armband van bloedkoraal met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, verschillende kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met geschulpte rand en graveerwerk. In het ...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...
Geelgouden ring, 916/000, met robijnen. Ring met een royaal uitgewerkte rozet, ø 16mm, bezet met 7 rond gefacetteerde robijnen, ø 2,6mm, ø 54. ca 5,4 gram. In goede staat
Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Zilveren plaquette, 925/000, Fidia gallery, Verona, rechthoekig model met een vissende vrouw; getekend: San Zeno E I Legati. 8x8cm. ca 150 gram. In goede staat
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...
Corrie Gallas. 1885 - 1967. Dame met hoedje. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.
Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse grote Barok glazen met sterren geëtst. Afmeting: 16 x 8,3 cm ø. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Zilveren plaquette, 925/000, fidia gallery Verona, met een voorstelling van de Ark van Noach. Getekend: ARCA DI NOE. 8,5x8,5cm. ca 140 gram.
Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Drie maal oud kristal. 20e Eeuw. Twee stopkaraffen + dekselschaal. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, B.Sylvain, Paris, met saffier en diamant. Armband met een fijne strakke band, 2,5mm, met in het midden een geelgouden rond element, ø 17 mm, deels gevuld met diamanten en ...
Zilveren beeldje pauw, BWG, op een stok bevestigd op een houten basement Grootte 23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.
Zilveren opdienschotel, 835/000, bol model met opengewerkte rand, geplaatst op een ronde voet. ø 22x15 cm. ca 654 gram. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met messing. Halfuur-slag op gong. Wijzerplaat craquele. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Glazen kunstobject met goudfusing. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....
Armband met granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde granaten, ø6mm, bevestigd aan een ovale sluiting met geschulpte rand en graveerwerk. in het midden van de sluiti...
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van twee veren. 47x11mm, ca 2,4 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat
Bijbel met geelgouden slot, het nieuwe testament, met bruin lederen omslag voorzien van een geelgouden slot met palmetvorm en graveerwerk. 7x12x3cm. In redelijke staat
Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: A. Hessels Breda, jl.:D:1838. 28 cm. ca 160 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Een ring met in het midden een slag met daarop een rail bezet met 3 vierkant geslepen saffieren met aan weerskanten een dubbele band bezet met single...
Geelgouden ring, 585/000, met tourmalijn, Art Deco. Ring met een geelgouden band en een ovale kop met zilver bezet met een markies gefacetteerde groene tourmalijn. 13x5mm. ø 57. ca 2,8 gram. In goede ...
Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.