Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met prachtig groot verguld beslag, guirlandes en klauwpoten. Afmeting: 235 x 185 x 68 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke eikenhouten Neo Renaissance kussenkast met getorste Korinthische zuilen, ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Met lades en schappen. Afmeting: 205 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.