This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Lot Delfts (6x)
Result: 60 EUR

Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...

18e Eeuws Chinees schenkkannetje
Result: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams' Bont schenkkannetje met deksel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 18e eeuw
Starting price 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/landschap decor. Chip deksel + chips tuit. Afmeting: 11 x 16 x ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Verte bord
Result: 150 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.

3x Familie Rose borden
Result: 200 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal. Eén gaaf, één haarlijn, één chips. Afmeting: ø 21 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Perzisch aardewerk
Starting price 70 EUR

Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wijncup
Result: 240 EUR

Oude Chinese celadon wijncup met vogel en bloesemtakken. Afmeting: 9 x ø 11 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Result: 50 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...

Lotje divers Chinees (6x)
Starting price 50 EUR

Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese/Japanse kommen
Starting price 90 EUR

Twee grote antieke Chinese/Japanse kommen. Eén maal 19e eeuw, Imari, floraal/goud decor. Eén maal Kantonees, 19e eeuw, figuren decor. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese trekpotjes
Starting price 120 EUR

Drie oude Chinees porseleinen trekpotjes. Divers. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

8 Chinese snuffbottles
Result: 260 EUR

Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 19e eeuwse Familie Rose schotel
Result: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met kostbaarheden decor. Afmeting: ø 34,8 cm. In goede staat.

4-Delig antiek miniatuur kaststel
Starting price 30 EUR

Vier-delig antiek porseleinen miniatuur kaststel met chinoiserie decor. Circa 1920. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese Quan Yin
Result: 50 EUR

Oude Chinees porseleinen quan yin met bodemmerk. 20e Eeuw. Mist topje van vinger. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees bord
Starting price 80 EUR

Oud Chinees porseleinen handbeschilderd bord met figuren decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees porselein
Starting price 40 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese bloempotjes
Starting price 40 EUR

Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Lot porselein/aardewerk
Starting price 50 EUR

Lot porselein/aarderwerk. Bestaande uit: Twee Engelse porseleinen honden, waarvan één staart gelijmd is. Acht Chinese terracotta figuren met glazuur. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese 6-kantige Familie Rose vaas
Result: 375 EUR

Grote oude zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Result: 85 EUR

Twee maal oud Chinees Familie Rose porselein met floraal/vogels/figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.

30x Japanse borden, 19e eeuw
Result: 60 EUR

Dertig stuks 19e eeuwse Japanse handbeschilderde porseleinen borden met divers vogels in landschappen decor. Bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

30x Antieke Royal Sphinx Maastricht borden
Starting price 60 EUR

Dertig antieke Hollandse Royal Sphinx Maastricht keramieken borden. Decor Cambridge Old England. Circa 1890. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

16x Oude/antiek kop en schotels
Starting price 65 EUR

Zestien diverse oude/antieke kop en schotels. Onder andere: Europa, Japan. Beschadigd. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.