Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams' Bont schenkkannetje met deksel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/landschap decor. Chip deksel + chips tuit. Afmeting: 11 x 16 x ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal. Eén gaaf, één haarlijn, één chips. Afmeting: ø 21 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wijncup met vogel en bloesemtakken. Afmeting: 9 x ø 11 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse kommen. Eén maal 19e eeuw, Imari, floraal/goud decor. Eén maal Kantonees, 19e eeuw, figuren decor. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen trekpotjes. Divers. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met kostbaarheden decor. Afmeting: ø 34,8 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek porseleinen miniatuur kaststel met chinoiserie decor. Circa 1920. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen quan yin met bodemmerk. 20e Eeuw. Mist topje van vinger. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen handbeschilderd bord met figuren decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Lot porselein/aarderwerk. Bestaande uit: Twee Engelse porseleinen honden, waarvan één staart gelijmd is. Acht Chinese terracotta figuren met glazuur. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees Familie Rose porselein met floraal/vogels/figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.
Dertig stuks 19e eeuwse Japanse handbeschilderde porseleinen borden met divers vogels in landschappen decor. Bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Dertig antieke Hollandse Royal Sphinx Maastricht keramieken borden. Decor Cambridge Old England. Circa 1890. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Zestien diverse oude/antieke kop en schotels. Onder andere: Europa, Japan. Beschadigd. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.