Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vroeg werk. Epreuve de artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 14 x B 31 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden gecontourneerde sluiting met bloedkoraal met gouden eindstukken. 19 cm. In goede staat
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Vier paar gouden oorknoppen, 585/000,met o.a. zirconia's. ø 3,5-5,5mm. Enkele pousettes iets verschillend. ca 3,4 gram. In goede staat
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat
Ongesigneerd. Circa 1880. Berglandschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee eikenhouten piedestals. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 - 64 cm. In goede staat.
Zilveren kinderbeker, 925/000, met 2 oren voorzien van een lijnbewerking. Portugees. 12x7x6cm. ca 91 gram. In goede staat.
Lot met vier sieraden met een zilveren horlogesleutel, een zilveren ring, een zilveren zakhorloge Systeme Glashutte, mist wijzer en een stalen zakhorloge, Cord. In redelijk goede staat
A. Dugelay. Franse School. Circa 1930. Stilleven met uien, wijn, koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.