19e Eeuws dubbelloops damast jachtgeweer met dubbele haan en gravering. Afmeting: L 116 cm. In zeer goede staat.
Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Katana 16e eeuw, schede 19e eeuw. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.
Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.
Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.
Lot met 5 Cent (22x), diverse jaren. In goede staat.
Lot met 2½ Cent (23x), 1877 - 1941. In goede staat.
Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.
Kavel met 23 munten van 25 cent 1910 t/m 1944 (compleet 23x, geen 1945), diverse condities.
Kavel met 12x 1 Gulden 1922 t/m 1944A, compleet 12x, diverse condities
Kavel van 7 munten van 1/2 Gulden 1919 t/m 1930, compleet 7x, diverse condities.
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa in doos. Met bouwplan Otomoto. In uitstekende staat. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Armand Marseille poppen. Eén maal negroïde meisje nr. 351 3K. Eén maal baby 361/OK, met slaapogen en babylichaam. Afmeting: 18 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Greta P.M. nr.: 6. Met echt haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaapogen. Speciaal Nr. 2. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.