J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.
A.S.G. Steinhage. Oldenzaal B.K.R. Clowns. Batiktechniek op zijde. Prijs: Hfl. 3.420,=. Afmeting: H 63 x B 32 cm. In goede staat.
J.C. van der Heyden. 1911 - 1992. Poldergezicht met koeien en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Huib Daniels. 21e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Landschap met figuren op zandpad. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen met originele art deco lijst, Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
A. Sokolov. 1938. Russische School. Riviergezicht met bootje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x 28 cm. In goede staat.
A. Sokolov. Circa 1980. Russische School. Blokhut met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
A. Tahon. 20e Eeuw. Oude man bij boom met kinderen. Gaatjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Roy Lichtenstein. Reproductie lithografie. Maybe he became ill. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Gesigneerd. Naakte danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.
Guy Fremolle. 1933. Franse School. Stilleven met bloemen en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.
De Zwart. Circa 1940. Vissershaven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
V. Toog. Circa 1920. Dorpshaven met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 39 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 48 cm. In goede staat.
Sonje Koczula. Schimmen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 68 cm. In goede staat.