This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Plantenbak op wielen
Result: 40 EUR

Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.

2x Koperen akers + kruik
Result: 40 EUR

Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

Lot grijs gewolkt emaille (11X)
Result: 40 EUR

Lot oud/antiek grijs gewolkt emaille. Aantal: 11 stuks. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne dekseldoos
Result: 40 EUR

Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.

Oude kassa
Result: 40 EUR

50er Jaren kassa van bakeliet, marmer en chroom metaal. Gemerkt Olland Utrecht. Afmeting: 43 x 30 x 34 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.

7x Oude/antieke dekseldoosjes
Result: 40 EUR

Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

2x Antieke wandblakers
Result: 40 EUR

Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

40er Jaren briefkaarthouder
Result: 40 EUR

Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.

Lot koper/messing (4x)
Result: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Scheepsketel, twee cake-vormen en een blaker. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse stokbroodmand
Result: 40 EUR

Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.

50er Jaren naaibox
Result: 40 EUR

50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.

Oude messing bureaulamp
Result: 40 EUR

Oude messing bureaulamp met beschilderde gebloemde glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antiek knottenkistje, 1900
Result: 40 EUR

Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Antieke Weense laarzenknecht, 1900
Result: 40 EUR

Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.

Japanse tafellamp, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.

Groot lot mineralen
Result: 40 EUR

Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Houtgestoken schaakspel
Result: 40 EUR

Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Design plafondlamp
Result: 40 EUR

70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.

Eiken regulateur
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Klok, Schwarzwalder-stijl
Result: 40 EUR

Oude Schwarzwalder-stijl wandklok. Handbeschilderd. Hollandse Friese voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: 39 x 28 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke pendules, 1930
Result: 40 EUR

Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...

Hangoortafel
Result: 40 EUR

Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.

Mahonie hocker/voetenbank
Result: 40 EUR

Engelse mahoniehouten hocker met velours bekleding. Begin 20e eeuw. Afmeting: 40 x 50 x 38 cm. In goede staat.