This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Chinese Yixing theepotten
Starting price 50 EUR

Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.

2½ Cent (23x), 1877 - 1941
Starting price 65 EUR

Lot met 2½ Cent (23x), 1877 - 1941. In goede staat.

Zilveren gedenklepel
Result: 90 EUR

Zilveren 925/000 gedenklepel met gevlochten steel, bekroond door driemaster. Achterkant bak tekst 'Margaretha de Jong 26-8-1911 - 26 -8-2011'. Afmeting: Lengte 21 cm. Gewicht: circa 55 gram. In goede ...

Antieke Chinese Familie Rose theepot
Starting price 120 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Result: 100 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, 3 lichts, bestaand uit 3 delen, op ronde voet met filetrand en voorzien van 2 gekrulde armen. Towle Sterling. 31x11x34cm. In redelijke goede staat

Hollandse Hindelopen hoekkast
Result: 50 EUR

Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Duitse pop
Result: 100 EUR

Antieke Duitse Kammer & Reinhardt/Simon & Halbig pop. Nr. 126/6. Met gelede lichaam, mohair haar en slaapogen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

van Huffel, Boerderij met figuren
Result: 50 EUR

van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Brede gouden ring
Starting price 200 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....

6x Oude/antieke Chinese borden
Starting price 250 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.

2x Roco H0: 63732 + 63470
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.

Zilveren dienblad
Starting price 80 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, Mexicaans, rond model met een gezaagde rand met floraal decor. ø19x1,5cm. ca 95 gram. Rand iets uit model, verder in goede staat

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Starting price 30 EUR

J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43539 + 43833
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Chinees porselein
Result: 60 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje, 1890
Result: 110 EUR

Ovaal geribbeld 835/000 zilveren pepermuntdoosje. Mr. H. Hartman-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 5 x 4 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Starting price 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Groot Oosters kleed
Result: 245 EUR

Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse kopjes
Starting price 50 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.

2x Roco H0: 62890 + 62835
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62890, SNCB 6001 en 1x Diesellok 62835, WLB ER 20-008, beide in originele verpakking en in goede staat.

4x Oud aardewerk
Result: 35 EUR

Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...

Groot Chinees kleed, 240 x 350 cm.
Result: 100 EUR

Groot oud Chinees kleed met florale decor. Afmeting: 240 x 350 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43416 + 43613
Result: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43416, DR E94 003 en 1x E-lok 43613, FS E636 284, beide in originele verpakking en in goede staat.

Gouden ring met blauw spinel
Starting price 200 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met een bloemvormige zetkast bezet met een rond gefacetteerde blauw spinel, ø 18 mm. ø 55. ca 10,1 gram. In goede staat

P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Result: 100 EUR

P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen
Result: 60 EUR

Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.

Erhardt, Paardenhoofd
Result: 225 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43835 + 63688
Result: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43835, RENFE D319.406.5 en 1x E-lok 63688, GySEV 1047 501-0, beide in originele verpakking en in goede staat.