Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Acht maal Maria figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal aardewerk, Goebel gemerkt. Verder metaal, terracotta en kunststof. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.