Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met rechthoekige spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing versieringen/beslag. Eén ring mist. Met zes messing kledinghaken. Gebruikssporen. Afmetin...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...
Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...
Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.
Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees kleed met florale decor. Afmeting: 240 x 350 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Acht beschilderde design koeien 'Cow parade Sunday'. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...