John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Fijne gouden slagring met een cultive parel, ø 5 mm. ø 56 ca 1,7 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Lot met twee herenhorloges, een Fossil horloge, Hybrid, Quarts, uit zwart staal met metalen band en een Philip Watch, stalen horloge mechanisch met lederen band.
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.