Twee antieke Japanse porseleinen borden, blauw/wit met bloemen decor en bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee maal Keuls steengoed. Eén oliekruik. Eén rumtopf. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 38 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Vijf delen oud Gouda Zuid Holland plateel. Letters F.P. Circa 1915. Eén dekselpot bodemrand chip. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Vijf goud Imari porseleinen kastkommen, in lotusbloem vorm met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Ring Goldvlies, goldplated, voorzien van een oranje steen met een smaragdslijpsel. ø 52. In goede staat
Zilveren set met een collier met hanger en bijpassende ring, 925/000. Collier van bollen voorzien van cliphanger met grote groene steen, ø 16 mm, met bijpassende ring met groene steen. ø 13 mm, ø 54 t...
Een 800/000 zilveren schelpvormig zoutvaatje met vergulding op drie bolpootjes en oorgreep. En een 835/000 zilveren zoutschepje met schelpvormige bak en fraaie twee-zijdig bewerkte bloemsteel. Gewicht...
Zilveren visitekaartendoos, 925/000, met klepdeksel, deels voorzien van honingraat gravure. MT: R. Carr Ltd., Sheffield. K= 2010. Gewicht: circa 56 gram. Afmeting: 9,5 x 5,7 cm. In goede staat.
Lot met vier antieke scharen, diverse scharen met o.a. een haan en druiven, in staal en plated. 10-15 cm. In redelijk goede staat.
Double oorhangers, peervormig met geruwd oppervlak bezet met een zirconia, bevestigd aan brisures. 4 cm. In goede staat
Double medaillon met collier, ovaal medaillon met graveerwerk in bloemvorm bevestigd aan een venetiaans collier. 25x42mm, incl. oog. lengte 70 cm. In goede staat
Twee miniaturen, een zilveren lantaarnlichter, 833/000, en een verzilverde man met hond. MT.: B.Verhoogt Hoorn.
Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....
Lederen sigarenetui met geelgouden elementen, 585/000, versierd met graveerwerk. 10x12 cm. Leer wat gebarsten, verder in goede staat
Omega collier, goud op zilver, 925/000, breedte 4 mm, ca 12,6 gram. Als nieuw
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw
Twee parelcollier. Een verlopend collier van cultive parels, 4-7,5mm, 44 cm, zondersluiting en een collier van imitatieparels met witgouden sluiting, 585/000, met cultive parel. ø 6mm ca 100cm. Beide ...
Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw
H. Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.