Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat
Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat
Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco theekast. Circa 1920. Afmeting: 69 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren, waarvan één gerepareerd en verbogen. Circa 1800. Afmeting: 29 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gave wortelnoten gepolitoerde Empire tafel. Circa 1820. Afmeting: 74 x 112 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand ...
Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met 3 bewerkte gevlochten banden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm. breedte 9 mm. ca 23,4 gram. In goede staat
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...
Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.
Zilveren horloge, 925/000, mechanisch, met vierkante opengewerkte kast met blauwe wijzerplaat, bevestigd aan een bijbehorende zilveren band in gelijke schakel met klipsluiting. Breedte 18-25mm, lengte...
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.