Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, gemaakt van een bijbelslot. Voorzien van een onedele brochering. 44x18 mm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Roco H0 73706, Diesellok Gysev 651 003-1 met originele verpakking en in goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Roco H0 62832, WLE 22 met originele verpakking en in goede staat.
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.