Franse commode met intarsia en marmeren blad. 20e Eeuw. Met florale en marquetterie decor. Afmeting: 88 x 137 x 56 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Twee grote Japanse lakwerk piedestals met gegraveerde florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten gestoken boekenkast met ranken, figuren en fruit. Bovenblad iets verbogen. kast gerestaureerd recent. Afmeting: 180 x 113 x 42 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Hindelopen beschilderde kolenkist met originele zinken binnenbak. Afmeting: 63 x 46 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe Vertico met volle Korinthische zuilen en snijwerk opstand. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten gestoken scharenstoelen met petit point stoffering en fratzen. Afmeting: 81 x 56 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse Barok-stijl secretaire met openstaande knieën en lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands mahoniehouten Louis Philippe kabinet met houtgestoken kroon en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 240 x 170 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Franse gebogen commode met intarsia, brons en marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 71 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrinekast.. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 215 x 120 x 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gestoken armleunstoelen. Eén maal eiken + één maal noten. In Renaissance-stijl. Houtgepind. Afmeting: 130 x 58 x 60 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten documentenkist (bijbelkist) met bandintarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 73 x 62 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten side-table met drie lades en inlegwerk en koperen wielen. Afmeting: 85 x 61 x 160 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrine opzetkast met klauwpoten en bronzen beslag. Mooie patina. Afmeting: 199 x 130 x 40 cm. In goede staat.