This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke Duitse hoornen tabakspijp
Result: 50 EUR

Antieke Duitse hoornen tabakspijp met handbeschilderde porseleinen pijpenkop met korhoen in landschap. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Bronzen plaquettes in lijst
Result: 25 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.

Antieke kandelaar, 1915
Result: 80 EUR

Antieke messing Jugendstil kaarskandelaar met kopernagels. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: 30 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Antieke bouilloir, 1915
Starting price 50 EUR

Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Aker met deksel, 19e eeuw
Result: 50 EUR

19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.

Friese theestoof, 19e eeuw
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Friese koperen theestoof met ketel. Afmeting: 55 x 33 cm ø. In goede staat.

Meerschuimpijp in etui
Result: 110 EUR

Meerschuim sigarenpijpje met fraaie gestoken afbeelding van paardrijdende jongen op de rug van zijn vader. In etui. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen schijfkandelaren
Starting price 30 EUR

Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.

Franse bureau set, 19e eeuw
Result: 165 EUR

Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.

2x Oosterse schenkkannen
Starting price 40 EUR

Twee oude Oosterse theekannen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

5-Delige tinnen set
Starting price 50 EUR

Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Afrikaanse boot van tropisch hout
Result: 90 EUR

Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.

Chines bronzen kaarskandelaar
Starting price 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Chinese bronzen kaarskandelaar
Starting price 200 EUR

Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Oude tafellamp
Starting price 50 EUR

Oude messing tafellamp met gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Tibetaanse kinderwieg
Starting price 45 EUR

Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.

Antieke Pietra Dura schaal
Starting price 240 EUR

Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse bronzen pot, 19e eeuw
Starting price 180 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Afmeting: 32 x 29 cm ø. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 19e eeuw
Starting price 65 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Starting price 45 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Oud Heilig kruis
Starting price 45 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude olielamp, 20e eeuw
Result: 45 EUR

Grote handbeschilderde oude geëlektrificeerde olielamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Antiek bronzen tafelbel
Starting price 70 EUR

Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Antiek deurslot met sleutel
Starting price 50 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Duitse kasten deurslot met sleutel. Afmeting: 12 x 13 x 3,5 cm. In goede staat.