19e Eeuwse Franse Louis Seize-stijl notenhouten bijzettafel met vazen en guirlandes. Afmeting: 77 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.
Goudkleurige opengewerkte facet geslepen spiegel. Eind 20e eeuw. Stukje gips mist in de linker hoek, verder goed. Afmeting: 80 x 96 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met zwarte Biedermeier stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 64 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theetafel met lade, klauwpoten en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 74 x 84 x 53 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Louis Philippe stoelen met velours bekleding. Afmeting: 94 x 42 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kerfsnede Twentse dekenkist. Afmeting: 80 x 145 x 72 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten boekenpers met snijwerk en lade. Afmeting: 70 x 47 x 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil bureaustoel. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 55 x 62 cm. In zeer goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rozen. Eén stoel verbinding iets los. Afmeting: 95 x 44 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten white wash bijzet tafel met lade. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 79 x 80 cm. In goede staat.
Fruithouten salontafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 117 x 70 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers op dubbelgebogen Hollandse commode. Met messing beslag. Afmeting: 194 x 85 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten Louis Philippe Willem III bijzettafel met florale intarsia. Met geeboniseerde vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 68 x 58 x 78 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse Philip Starck Dr. Glob Kartell stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof met metaal. Afmeting: 92 x 46 x 40 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hoekkast met marmeren blad en bandintarsia. Circa 1800. Afmeting: 90 x 55 x 75 cm. In goede staat. Marmeren blad wel gebroken.
Jugendstil nachtkastje in bamboe-look. Met marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 87 x 34 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten kussenkast met halve Korintische zuilen, slot en sleutels. Twee-delig. 19e Eeuw. Kleine beschadigingen. Afmeting: 183 x 133 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.