Oud Chinees telraam met jade telstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes. 18e en 19e Eeuw. Bamboe floraal + figuur in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en geisha's in landschap decor. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Chips bodemrand, chip bovenrand. Afmeting: 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Kantonese porseleinen penselenpot met bodemmerk en geisha's. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met vlinder decor (binnenin) en bodemmerk. Afmeting: 5 x 8,9 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees tinnen theeservies. Bodemmerk. Kut Hing Penter. Met draken decors en florale decors. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.
Oude messing lampenvoet met decor Claude Monet. Vrouw met parasol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 22 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse handgeschilderde gesigneerde in Renaissance-stijl tegeltableau. Door Prosper Delin 1879. Figuren en faun bij bron. Polychrome. Afmeting: 55 x 60 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse/Chinese voorwerpen. Onder andere: Hoorn figuur, vaasje, drie delen cloisonne, amuletten, figuren, munten, ring. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Zeven maal oude/antieke diverse natuurstenen voorwerpen. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke Chinese natuurstenen objecten. Scepter, drie vaasjes + figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gele vaas met vlinder decor en bodemmerk + drakencup op hoge voet met bodemmerk + rode gemberpot met vogel decor en bodemmerk + drie Familie Rose...
Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Neksteun, kat. Chinees te paard. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten. Eén maal antiek, zonder deksel. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Bamboe handvat. Afmeting: ø 9 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decor en tekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Nanking vaas. Met krijgers, Foo-honden en salamander decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Tung Chih Cargo 1862 - 1874. Eén schotel gaaf, twee schotels haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Chips rondom deksel. Afmeting: 11 x 18 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese porseleinen tempelleeuw met blauwe glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en vogel decor. Eén minimale chip. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren/interieur decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met coulissen/bloemvaas decor. Gecontourneerd. Twee beschadigingen. Drie met minimale chips. Afmeting: 9 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke terracotta olielamp met figuren decor. Afmeting: 24 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen balustervormige Familie Noir vaas met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 cm ø. In goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese porseleinen Imari trekpot met berglandschap en florale decors. Deksel beschadigd. Tuit beschadigd. Afmeting: 11 x 17,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekselvaas met figuren decor, Familie Verte, bodemmerk + Vaas. Tweede helft 20e eeuw, Geisha's aan tafel, bodemmerk. Afmeting...
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en perzik decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor + bodemmerk. Twee bakfouten. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met vier tekens bodemmerk. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.
Drie delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met grijze schuimachtige glazuur + neksteun met groene glazuur en florale decor + dekselpot met groen-grijze glazuur en zwarte vlekken. Afmeting: ...
Vier maal 19e - 20e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors. Twee kleinere schotels hebben minimale chip. Afmeting: ø 12,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse octagonale porseleinen celadon glazuur vaas met florale/vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met celadon glazuur. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met paradijsvogels en zes tekens. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen kop en schotel met geisha's. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee kleine oude/antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors en Lange Lijs. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen blauw/witte pijpvaas met plated bovenrand. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met rode draak + paradijsvogels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.
Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 8,8 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed bierkruik met tinnen deksel. Gut Holz. Kegel scherts voorstelling. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal met geribbelde omranding. Drie goed, één beschadigd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal diverse oude/antieke Chinees porseleinen siervazen. Bestaande uit: Grote vaas met Foo-honden + balustervaas rood/wit + vaas met paradijsvogels, craquele glazuur. Afmeting: H 22 - 34 cm. In g...
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren, vlinder en abrikozen decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale en chinoiserie decors. Eén goed, twee haarscheur, twee chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote handbeschilderde Limoges porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. Gesigneerd. Eén minimale chip. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Oude Chinees keramieken rolwagen vaas met roze glazuur en bamboe, florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude Blanc de Chine Chinees porseleinen opengewerkte vaas op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur en bodemmerk. Op houtgestoken sokkel. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose/goud decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Grote oude Kutani bloempot met diverse figuren + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 28 cm ø. In goede staat.
Kleine geëmailleerde Chinese theepot met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met tuin decor en vlinders. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met celadonkleurige glazuur en Chinese voorwerpen decors. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Petrus Regout Maastricht sierschotels. Decor Persian. Circa 1890 + Engelse antieke vaas Booths England met vogels en goud decor. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Famillie Rose schaal met florale decors en keizerlijk geel, bodemmerk + Chinese Familie Verte vaas, tweede helft 20e eeuw, haarlijn. A...
Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit onder andere: Drie Republiek-stijl vazen, twee chicken kommen (één chip), grote 19e eeuwse kom met draak en paradijsvogels (goed). Afmeting: 12 - 2...
Vijf oude Chinese Yixing theepotten. Divers. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.