Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken caché potten met lekschotels. Florale, goud en vogel decors. Circa 1900. Afmeting: ø 18 - ø 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Oude zakkroonluchter met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Chinese handwerk hoofdbedekking met florale decor en gouddraad. Op standaard. Afmeting: 35 x 15 x 20 cm. In goede staat.