Eikenhouten Art Deco dressoir ca. 1920 94x136x48cm. In goede staat.
Oud meerkleurig Perzisch kleed. Rood-bruin, floraal. Afmeting: 238 x 163 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Cashmere zijde. Met florale decor. Afmeting: 76 x 146 cm. In goede staat.
Mooi groot Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw etc. Floraal. Afmeting: 205 x 282 cm. In goede staat.
Groot Indiaans handgeknoopt kleed met florale decors. Osmana Bez. Afmeting: 169 x 243 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed, zandkleurig, bruin-grijs-zwart-creme, floraal. Afmeting: 180 x 118 cm. En klein tafelkleed, rozen. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.
Groot Chinees pastelkleurig kleed. Tweede helft 20e eeuw. Behoeft reiniging. Afmeting: 244 x 350 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met florale en dieren decor. Afmeting: 104 x 89 cm. In goede staat.
Twee zijden kleden, machinaal geknoopt. Met afbeelding van jagers te paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting beide kleden: 115 x 65 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, zwart etc. Floraal. Iets slijtage. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.
Oud Perzisch bidkleed met tekst en florale decors. In de kleuren rood, blauw, creme etc.. Afmeting: 76 x 136 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Kelim kleed in aardetinten. Abstract floraal. Afmeting: 170 x 230 cm. In goede staat.