Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.
Groot lot plated bestek met een fraai 6-persoons visbestek, model met lofje,( Engels) en diverse vorken en lepels met verschillende modellen, o.a. haags lofje. puntfilet.
Vijf maal Perzië. Oud. Bestaande uit: Vier bewerkte metalen schalen en een Perzisch lakwerk foto album. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Antiek verstelbare houten boekensteun, Art Nouveau. Circa 1920. Met koperreliëfs en turkooise gezichten, Scarabé en Egyptenaren te paard. Afmeting: 38 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Oude 60-er jaren industriële bureaulamp van zwart metaal + chroom. Lichte gebruikssporen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits snijwerk met beren. Circa 1910. Eén maal liggende beer met messing bakje. Eén maal beren barometer. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Groot antiek eikenhouten bordenrek met gesneden figuur. Circa 1880. Afmeting: 124 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl lampen. Tafel + bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 - 76 cm. In goede staat.
Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse eikenhouten gestoken bordenrekken met figuren. Circa 1880. Afmeting: 65 x 112 x 9 cm en 38 x 97 x 8 cm. In goede staat.
Vier Chinese mahjong spelen in houders. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.
Vier Russische geëmailleerde eieren. Fabergé-stijl. In doosje. 21e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Twee benen bewerkte voorwerpen in tandvorm. Afrika. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.
Hollandse Jugendstil kopergeslagen dagbladen wandhouder. Circa 1915. Afmeting: 22 x 27 x 8 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon neogotiek. Afmeting: 13 x 14,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse kaarskandelaren met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.