This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Hindelopen tableau
Starting price 40 EUR

Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.

Lot plated bestek
Result: 80 EUR

Groot lot plated bestek met een fraai 6-persoons visbestek, model met lofje,( Engels) en diverse vorken en lepels met verschillende modellen, o.a. haags lofje. puntfilet.

Lot divers Perzië
Starting price 60 EUR

Vijf maal Perzië. Oud. Bestaande uit: Vier bewerkte metalen schalen en een Perzisch lakwerk foto album. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Art Nouveau boekensteun, 1920
Result: 60 EUR

Antiek verstelbare houten boekensteun, Art Nouveau. Circa 1920. Met koperreliëfs en turkooise gezichten, Scarabé en Egyptenaren te paard. Afmeting: 38 x 15 x 17 cm. In goede staat.

2x Decoratieve Italiaanse figuren
Starting price 30 EUR

Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Bureaulamp, 60-er jaren
Starting price 50 EUR

Oude 60-er jaren industriële bureaulamp van zwart metaal + chroom. Lichte gebruikssporen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

2x Antiek Duits snijwerk, 1910
Result: 110 EUR

Twee maal antiek Duits snijwerk met beren. Circa 1910. Eén maal liggende beer met messing bakje. Eén maal beren barometer. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Antiek bordenrek, 1880
Result: 80 EUR

Groot antiek eikenhouten bordenrek met gesneden figuur. Circa 1880. Afmeting: 124 x 58 x 10 cm. In goede staat.

2x Tiffany-stijl lampen
Result: 50 EUR

Twee Tiffany-stijl lampen. Tafel + bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

3x oud snijwerk
Starting price 40 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

2x Kerkkandelaren
Starting price 130 EUR

Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Betonnen tuinbeelden
Starting price 80 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 - 76 cm. In goede staat.

3x Antieke bijlen
Starting price 75 EUR

Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk
Starting price 100 EUR

Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

2x Bordenrekken 1880
Starting price 50 EUR

Twee antieke Hollandse eikenhouten gestoken bordenrekken met figuren. Circa 1880. Afmeting: 65 x 112 x 9 cm en 38 x 97 x 8 cm. In goede staat.

4x Mahjong spelen
Starting price 50 EUR

Vier Chinese mahjong spelen in houders. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

4x Emaille eieren, Rusland
Result: 70 EUR

Vier Russische geëmailleerde eieren. Fabergé-stijl. In doosje. 21e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

2x Gebeeldhouwde tanden
Starting price 60 EUR

Twee benen bewerkte voorwerpen in tandvorm. Afrika. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.

3-Delig plated WMF koffieservies, 1880
Starting price 80 EUR

Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Presenteerblad
Starting price 50 EUR

Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.

Jugendstil dagbladen wandhouder, 1915
Result: 60 EUR

Hollandse Jugendstil kopergeslagen dagbladen wandhouder. Circa 1915. Afmeting: 22 x 27 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Franse microscoop in kist
Starting price 340 EUR

Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.

Bronzen reis ikoon, 19e eeuw
Result: 70 EUR

Klein 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon neogotiek. Afmeting: 13 x 14,5 x 0,5 cm. In goede staat.

2x Engelse kaarskandelaren
Starting price 80 EUR

Twee antieke Engelse kaarskandelaren met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.