This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

3x Goud Imari vaasjes
Starting price 75 EUR

Drie stuks 19e eeuwse Japanse Imaria porseleinen vazen met florale en goud decors. Grotere heeft chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari vazen
Starting price 80 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, vogels en goud decor. Afmeting: 10 - 14 cm. Één van de kleine vaasjes is gebroken geweest (gelijmd), de andere drie zijn in goede sta...

2x Imari knobbelvaasjes
Result: 80 EUR

Twee stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvaasjes met florale decor. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

7x Imari vaasjes, divers
Starting price 70 EUR

Zeven stuks 19e eeuwse Imari porseleinen miniatuur vaasjes met florale decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

2x Japans Imari porselein
Result: 70 EUR

Twee stuks 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén koekjespot en één gelobte schaal. Florale decors. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

3x Imari schotels
Starting price 100 EUR

Drie stuks 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Schelpvorm, met florale, paradijsvogel en goud decor (divers). Grootste heeft haarlijn. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari pijpvazen
Result: 80 EUR

Twee stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen, geribbeld. Met florale, vogels en goud decors. Grotere vaas hals gelijmd. Kleinere vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: 23 - 33,5 cm. In redelijke staa...

3 Delen Imari porselein
Result: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal houder met hengsel, gelijmd. Eén maal bloempot, haarlijn. Eén maal drakenvaas, chip bodemrand. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.

Japanse Imari vaas, 19e eeuw
Starting price 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Starting price 800 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

2x Imari dekselpotten
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Japanse Satsuma dekselpot
Starting price 110 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma aardewerken dekselpot met figuren, goud decor, Foo-honden, olifant poten. Eén Foo-hond beschadigd. Afmeting: 42 x 32 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

Terracotta, Torso van man
Starting price 150 EUR

Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.

Majolica Oosterse figuur
Starting price 75 EUR

Zeer grote Majolica aardewerken Oosterse figuur met craquele glazuur, groen/zwart/wit. Afmeting: H 66 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse vaas, 19e eeuw
Starting price 75 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen siervaas met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Japans Imari figuur
Starting price 75 EUR

Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd met hanenkop. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Japans Imari figuur
Starting price 75 EUR

Groot Japans Imari porseleinen figuur. 21e Eeuw. Handbeschilderd, met kikkerhoofd. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Result: 60 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Eén schelpvorm met landschap en floraal, goed. Eén karpervorm met figuren en floraal. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

8x Kutani vaasjes
Starting price 50 EUR

Acht stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors. Afmeting: H 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.

3x Japanse Imari borden, 19e eeuw
Starting price 50 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels, gecontourneerd met florale decors. Eén gelijmd. Afmeting: ø 31 - 36 cm. In matig/goede staat.

3x Japanse Imari dekselkommen
Starting price 50 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen met goud en tuin decors. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.

Terracotta figuur, Vrouw
Result: 80 EUR

Grote oude terracotta figuur. Halfnaakte vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Result: 130 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Eerste helft 20e eeuw. Met paradijsvogel decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Starting price 50 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.