Horlogeketting uit witmetaal met zilveren cachet in de vorm van een leeuw met wapengravure. 29x2cm
Zilveren oorclips, 925/000, met tijgeroog. Rechthoekige oorclips met cabouchon geslepen tijgeroog. Grootte 20x15mm. Nieuw
Broche zilver, 835/000, met onyx en markasiet. Markiesvormige broche met in het midden een markiesvormig cabouchon geslepen onyx. Om de onyx zit een bewerkte zilveren rand met markasiet stenen. Groott...
Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54
Zilveren bonbonmandje, strak model, 835/000, ovaal model met zaagwerk in spijl- en driehoekpatroon, voorzien van parelrand. jl.:r:1977. ca 103 gram. 13x9x5,5cm. In goede staat
Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.
Klein antiek schenkkannetje, zilver 800/000, met bolle buik, schenktuit en een greep, geplaatst op een ronde rand. Het deksel is bekroond met een eikel. Enkele deukjes en voorzien van reparatie. 7x9x...
Lot met 7 zilveren servetbanden, 835/000, met 3 grote banden en 4 vingerdoekringen, o.a. versierd met parelranden en graveerwerk. Deels voorzien van monogramgravure. En een plated servetband. Totaal c...
Zilveren Djokja serveerlepel, BWG, met peervormige bak en een puntsteel bewerkt met floraal Djokja motief. 24 cm. ca 110 gram. In goede staat
Antiek zilveren snuifdoosje, 835/000, rechthoekig model met ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.:vermoedelijk J.Kramer, Amsterdam jl.:P:1824. 6,5x4x2cm. ca 54 gr...
Pijpenschaaltje, Imari, met zilveren greep in de vorm van een Franse lelie en een paard. MT.: R.Kijlstra 1896-1943. ø14x7cm. In goede staat
Twee brillenkokers met schildpad en zilver, 833/000, een ovale brillenkoker met zilveren rand en applique, MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, en een ovale brillenkoker met zilveren applique aan de vo...
Een zilveren schaar, 835/000, met ridder en lans, naar 18e eeuws voorbeeld. MT.: Firma Dalhia Amsterdam. 1920-1958. 10 cm. In goede staat
Zilveren kandelaar, 800/000, 3-lichts, op vierkant gecontourneerde voet met bloem en kruldecor. 20x12x10cm. ca 100 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnewiel en een vrouw achter een spinnewiel. 3-6cm. totaal ca 40 gram. MT.: o.a. Lesscher Amsterdam. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een slee, een koets en een draaiorgel met molen aan de binnenkant. totaal ca 24 gram. 2,5-3,5cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat
Antieke bronzen Portre Montre. Neo gotisch met marmeren basement en zakhorloge. Zakhorloge is decoratie. Niet functionerend. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Twee double herenhorloges, automaat met stalen band. MCE, ø 39 mm. Nieuw
Twee seiko horloges, double, , één met een ronde kast, ø 36 mm, en één met een rechthoekige kast, 30x21mm. Zo goed als nieuw
Zilveren zakhorloge met chatelaine en signetten. Zakhorloge, ø 51 mm, J.W.Benson, London 1890, bevestigd aan een horlogeketting bewerkt met schakels in bloemvorm met 2 stempels en een sleutel. 33 cm.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Herenhorloge, Buler met zwarte lunette en zwarte wijzerplaat met oplichtende indexen. ø 36 mm. Jemaflex, mechanisch met zwarte lederen band. 30 ATM