This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

3 Karaffen met div. slijpsel.
Result: 20 EUR

Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.

4 Delen glaswerk
Starting price 40 EUR

Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...

Zilveren theepot met roomkan en comfoor
Starting price 750 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...

Champagnekoeler, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Porseleinen pronk dekselvaas
Result: 450 EUR

Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw
Result: 1.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren colliers met bollen
Starting price 45 EUR

Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...

Chinees porseleinen Kang Xi bord
Result: 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met visser op meer decor in de bergen. Haarlijn. Afmeting: 3 x 21,3 cm ø. In redelijke staat.

6x Antieke messing kaarskandelaren
Result: 80 EUR

Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

4x Fayence Hanau sierschotels
Result: 220 EUR

Vier Duitse 18e eeuwse Fayence Hanau gelobte sierschotels met chinoiserie decors. Kleinere, goed. Twee grote, gerestaureerd. Eén grote, oude haarscheur. Afmeting: ø 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat...

Deens Royal Copenhagen mokkaservies
Starting price 200 EUR

Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...

Zilveren schep met ivoren greep
Starting price 120 EUR

Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...

Engels kistje, 19e eeuw
Result: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok
Result: 400 EUR

Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.

Chinese vleesschotel, Queng Lung
Result: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting:: 21,5 x 29 x 3 cm. In goede staat.

Zilveren vingerhoeddoosje
Result: 90 EUR

Zilveren doosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor, voorzien van een vingerhoed. Totaal ca 18 gram. ø23x25mm. In goede staat

Twee Chinese vazen, 20e eeuw.
Result: 120 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Starting price 50 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Starting price 40 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.