This website uses cookies

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten 1292
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten

Result:

80 EUR

Sold
C. Cornelisz, 'Perzikken'. 1293
C. Cornelisz, 'Perzikken'.

Result:

100 EUR

Sold
Nico Bruynesteyn. Stilleven 1294
Nico Bruynesteyn. Stilleven

Result:

50 EUR

Sold
Restsignatuur, Portret hondje 1295
Restsignatuur, Portret hondje

Result:

375 EUR

2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's 1296
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's
Starting price 200 EUR
Sold
Theo Wolvecamp, Lezende figuur 1297
Theo Wolvecamp, Lezende figuur

Result:

150 EUR

M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed 1298
M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Starting price 100 EUR
A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'. 1299
A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'.
Starting price 200 EUR
B. Kaspers, 'Paardenspan met ploeg en boer op akker'. 1300
B. Kaspers, 'Paardenspan met ploeg en boer op akker'.
Starting price 200 EUR
Sold
2x Onduid. gesign. (Duits), 'Stadsgezicht' + 'Wintergezicht'. 1301
2x Onduid. gesign. (Duits), 'Stadsgezicht' + 'Wintergezicht'.

Result:

60 EUR

Sold
J. Infantina, 'Striptease danseres'. 1302
J. Infantina, 'Striptease danseres'.

Result:

65 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Moeder met lezend kind'. 1303
Ongesigneerd, 'Moeder met lezend kind'.

Result:

60 EUR

Sold
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'. 1304
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.

Result:

135 EUR

2x Duitse werken. R. Falkenberg 'Riviergezicht' + Onduid. gesig. 'Tiroler berglandschap'. 1305
Starting price 100 EUR
Sold
5 Portretten, 20e eeuw. 1306
5 Portretten, 20e eeuw.

Result:

180 EUR

Sold
C. Cornelisz, 'Vlinder'. 1307
C. Cornelisz, 'Vlinder'.

Result:

90 EUR

Sold
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'. 1308
Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Boerderij met boerin en geit 1309
Ongesigneerd, Boerderij met boerin en geit

Result:

60 EUR

M. de Wit, Hollandse ijspret  1310
M. de Wit, Hollandse ijspret
Starting price 125 EUR
Sold
W. Raes, 'Kippen voeren'. 1311
W. Raes, 'Kippen voeren'.

Result:

60 EUR

C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'. 1312
C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Starting price 70 EUR
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert 1313
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert
Starting price 60 EUR
Sold
Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes 1314
Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes

Result:

50 EUR

Sold
S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser 1315
S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser

Result:

80 EUR