Antiek Hollandse militaire signaalhoorn met schildje 'Je Maintendrai'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse militaire signaalhoorn. 'Hanken & Zoon Rotterdam'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28,5 cm. Hoorn is licht bedeukt.
Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke dolk met damast lemet en hoorn met messing heft. Ongemerkt. Afmeting: 43 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Lederen pistoolholster met geweer foudraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Nederlandse leger helm, zonder binnenhelm en embleem. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 28 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse musket standaard. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet PAZ 1943. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Amerikaanse bajonet (?) Onduidelijk gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
U.S. bajonet. WO II. Ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98, Nr. 1310 etc.. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Gave Belgische bajonet WO II. Ongenummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36,3 cm. In goede staat.
Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'F.W. Höller'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'Weversen Kirsch Baul'. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Oude lederen brandweerhelm uit Zutphen. Eerste helft 20e eeuw. Compleet met binnenhelm. Afmeting: 19 x 24 x 18 cm. In goede staat.